درباره کلینیک پوست و زیبایی نیایش

در کلینیک زیبایی نیایش کلیه درمان‌ها بطور تیمی انجام می‌شود. دکتر حسین مسافریان مدرس درمان‌های نوین پزشکی با ۲۵ سال سابقه و استاد مشاور در آکادمی بین‌المللی IMCAS واقع در پاریس بعنوان سرپرست و مسئول فنی تیم است.

خانم دکتر پلاسعیدی بعنوان دستیار و مسئول خدمات لیزر و زیبایی زنان در امور درمان نظارت دارند. استاد عظیم‌زاده پزشک متخصص بیهوشی بعنوان مشاور و ناظر در تیم ما حضور دارند و کلیه درمان‌های ارائه شده در این مجموعه با بالاترین کیفیت و بطور حرفه‌ای ارائه می‌شود.

رسالت وبسایت

درمان های زیبایی در چند سال اخیر تحول شگرفی داشته اند و روش های نوین جوانسازی جایگزین روش های پر عارضه و تهاجمی شده اند. در این وبسایت تلاش شده است که روش های مدرن زیبایی و جوانسازی با زبانی ساده به مخاطبین محترم ارائه گردد.

در پست های این سایت از تصاویر و فیلم های آموزشی استفاده شده است تا انتقال مفاهیم درمانی و شناخت روش ارائه شده و عوارض جانبی هر کدام از این روش ها به سادگی امکان پذیر باشد. امیدورایم که این سایت بتواند به خوانندگان محترم در انتخاب نوع درمان کمک نماید.

از انتقادات، پیشنهادات شما عزیزان برای ارائه بهتر مطالب استقبال می نماییم و از اینکه سایت ما را انتخاب کرده اید سپاسگذاریم.

کلینیک پوست و زیبایی نیایش

در کلینیک پوست و زیبایی نیایش خدماتی از قبیل میکرونیدلینگ،تزریق بوتاکس، لیفت صورت ،لیفت ابرو ،تزریق چربی  و … به مراجعین محترم ارائه می شود.