درباره ما

 دکتر حسین مسافریان مدرس درمان‌های نوین پزشکی با ۲۵ سال سابقه و استاد مشاور در آکادمی بین‌المللی  ایمکس  واقع در پاریس بعنوان سرپرست و مسئول فنی تیم است. در کلینیک زیبایی نیایش کلیه درمان‌ها بطور تیمی انجام می‌شود.

خانم دکتر پلاسعیدی بعنوان دستیار و مسئول زیبایی زنان در امور درمان نظارت دارند. استاد عظیم‌زاده پزشک متخصص بیهوشی بعنوان مشاور و ناظر در تیم ما حضور دارند و کلیه درمان‌های ارائه شده در این مجموعه با بالاترین کیفیت و بطور حرفه‌ای ارائه می‌شود.

دکتر مسافریان
دکتر مسافریان به همراه پروفسور استیون کوهن

رسالت وبسایت

درمان های زیبایی در چند سال اخیر تحول شگرفی داشته اند و روش های نوین جوانسازی جایگزین روش های پر عارضه و تهاجمی شده اند. در این وبسایت تلاش شده است که روش های مدرن زیبایی و جوانسازی با زبانی ساده به مخاطبین محترم ارائه گردد.

در پست های این سایت از تصاویر و فیلم های آموزشی استفاده شده است تا انتقال مفاهیم درمانی و شناخت روش ارائه شده و عوارض جانبی هر کدام از این روش ها به سادگی امکان پذیر باشد. امیدورایم که این سایت بتواند به خوانندگان محترم در انتخاب نوع درمان کمک نماید.

از انتقادات، پیشنهادات شما عزیزان برای ارائه بهتر مطالب استقبال می نماییم و از اینکه سایت ما را انتخاب کرده اید سپاسگذاریم.

دکتر مسافریان

کلینیک پوست و زیبایی دکتر مسافریان

در کلینیک پوست و زیبایی نیایش خدماتی از قبیل درمان جای جوش با روش های میکرونیدلینگ، سابسیژن ، لیزرو جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس، هایفوتراپی وتزریق چربی  به مراجعین محترم ارائه می شود.

دسترسی از طریق مسیر یاب بلد

https://balad.ir/p/72Df7A6AH36jgj

لطفا روز و ساعت مراجعه خود را در تقویم زیر رزرو کنید:

[booking]

دسترسی از طریق گوگل مپ