درباره ما

 دکتر حسین مسافریان مدرس درمان‌های نوین پزشکی با ۲۵ سال سابقه و استاد مشاور در آکادمی بین‌المللی  ایمکس  واقع در پاریس بعنوان سرپرست و مسئول فنی تیم است. در کلینیک زیبایی نیایش کلیه درمان‌ها بطور تیمی انجام می‌شود.

خانم دکتر پلاسعیدی بعنوان دستیار و مسئول زیبایی زنان در امور درمان نظارت دارند. استاد عظیم‌زاده پزشک متخصص بیهوشی بعنوان مشاور و ناظر در تیم ما حضور دارند و کلیه درمان‌های ارائه شده در این مجموعه با بالاترین کیفیت و بطور حرفه‌ای ارائه می‌شود.

دکتر مسافریان
دکتر مسافریان به همراه پروفسور استیون کوهن

دسترسی از طریق مسیریاب بلد

رسالت وبسایت

درمان های زیبایی در چند سال اخیر تحول شگرفی داشته اند و روش های نوین جوانسازی جایگزین روش های پر عارضه و تهاجمی شده اند. در این وبسایت تلاش شده است که روش های مدرن زیبایی و جوانسازی با زبانی ساده به مخاطبین محترم ارائه گردد.

در پست های این سایت از تصاویر و فیلم های آموزشی استفاده شده است تا انتقال مفاهیم درمانی و شناخت روش ارائه شده و عوارض جانبی هر کدام از این روش ها به سادگی امکان پذیر باشد. امیدورایم که این سایت بتواند به خوانندگان محترم در انتخاب نوع درمان کمک نماید.

از انتقادات، پیشنهادات شما عزیزان برای ارائه بهتر مطالب استقبال می نماییم و از اینکه سایت ما را انتخاب کرده اید سپاسگذاریم.

دکتر مسافریان

کلینیک پوست و زیبایی دکتر مسافریان

در کلینیک پوست و زیبایی نیایش خدماتی از قبیل درمان جای جوش با روش های میکرونیدلینگ، سابسیژن ، لیزرو جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس، هایفوتراپی وتزریق چربی نانو  به مراجعین محترم ارائه می شود.

دسترسی از طریق گوگل مپ

Summary
پوست و زیبایی
Service Type
پوست و زیبایی
Provider Name
دکتر مسافریان,
علامه جنوبی- 24 شرقی,سعادت آباد,تهران- Telephone No.09036588236
Description
کلینیک پوست و زیبایی نیایش ارائه دهنده خدمات حرفه ای پوست و زیبایی در سعادت آباد است
پیمایش به بالا
Call Now Button
راز بوتاکس بدون عارضه چیست؟ مزوژل چیست؟ علت جذابیت چهره آنجلینا جولی چیست؟ راز شفافیت پوست کلئوپاترا چه بود؟ راز لیفت صورت بدون جراحی راز درمان جای جوش با سابسیژن راز جوانی پوست کیم کارداشیان چیست؟ تزریق ژل لب مدل قلوه ای