بوتاکس فرانسوی

بوتاکس فرانسوی چیست؟

برند فرانسوی بوتاکس بوکوچر است که توسط شرکت Merz Pharma تولید و توزیع می شود. ویال های آن در دو بسته بندی ۵۰ و ۱۰۰ واحدی عرضه شده است که محتوی آن به شکل پودر سفید رنگ است.

  بوکوچر (Bocouture) نسبت به بوتاکس آلرگان پروتئین کمتری دارد و خالص تر است ، در نتیجه احتمال واکنش سیستم ایمنی نسبت به آن کمتر می باشد. از دیگر امتیازات بوکوچر پایداری بیشتر در برابر گرما و عدم احتیاج به یخچال و زنجیره سرما در نقل و انتقال است و بهتر است در درجه حرارت زیر ۲۵ درجه سانتیگراد نگهداری شود.

بااین وجود چنانچه بوکوچر در محلول سرم نمکی حل شود می بایست در یخچال نگهداری شده و ظرف ۲۴ ساعت مصرف شود. چرا که احتمال کاهش تاثیر آن با گذشت زمان افزایش می یابد و بعلاوه ریسک آلودگی باکتریال نیز بیشتر می شود.

عکس بوتاکس فرانسوی
بوتاکس فرانسوی Bocouture

موارد منع مصرف Bocoutur چیست؟

 در سنین زیر 18 سال و بالای 70 سال تزریق بوتاکس انجام نمی شود چرا که در سنین بالا بدلیل آتروفی عضلانی، بصورت معکوس موجب افزایش چین و چروک ها می شود.

در بیماری عصبی myastina gravis بدلیل ضعف در عضلات بدن تزریق Botox می تواند شدت بیماری را تشدید کند. همچنین در بیمارانی که در حال مصرف داروهایی که ضعیف کننده عضلات هستند مثل آنتی بیوتیک های آمینوگلیکوزاید ( جنتامایسین ، آمیکاسین و…) و تتراسایکلین ها نیز تزریق بوتاکس انجام نمی شود.

قیمت بوتاکس فرانسوی چقدر است؟

برند فرانسوی بوتاکس Bocouture  توسط مرکز سلامت و بهداشت فرانسه تایید شده است و در بسته بندی ۵۰ و ۱۰۰ واحدی به ترتیب برای یک نفر و دو نفر موجود است.

 امتیاز این برند پایداری در برابر گرما و عدم احتیاج به نگهداری در یخچال و رعایت زنجیره سرد در نقل و انتقال است. قیمت ویال یک نفره آن  ۱۰۰ یورو و قیمت ویال دو نفره آن ۱۸۰ یورو بدون هزینه درمانگاه و  دستمزد است.

ماندگاری بوتاکس فرانسوی چقدر است؟

بر اساس مطالعات انجام شده توسط شرکت Merz ماندگاری بوکوچر حداقل ۴ ماه است و با تکرار درمان ماندگاری آن طولانی تر می شود.

 

کلیپ تزریق بوتاکس در یوتیوب
3.9/5 - (42 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید