کرم نانوفت چیست

کرم نانوفت چیست؟ استحصال سلول های بنیادی خالص از نانوفت با استفاده از فیلترهای مخصوص و سانتریفیوژ انجام می شود،  سلول های بنیادی توانایی ترمیم در نقاط آسیب دیده بدن مثل جای جوش را دارند. از چربی نانو برای تولید یک نوع کرم بیولوژیک  استفاده می شود که برای خود فرد است که اصطلاحا به آن بیوکرم یا کرم نانوفت  گفته می شود و  تاثیر فوق العاده ای در جوانسازی و ترمیم پوست فرد دارد.

 

کرم نانوفت
کرم نانوفت چیست

روش تهیه کرم نانو چگونه است؟

چربی استحصال شده از ناحیه دهنده که معمولا قسمت خارجی ران و یا پهلوها می باشد دارای ابعاد نسبتا بزرگی است و اصطلاحا ماکروفت گفته می شود. سلول های بنیادی که دارای ابعاد کوچک تری هستند در لابه لای این سلول های چربی مخفی شده اند و این نوع چربی بدلیل ابعاد بزرگ مناسب برای تولید کرم نمی باشند.

بنابراین به منظور افزایش کیفیت محصول با استفاده از ابزار مخصوصی چربی ماکرو کوچک تر شده و تبدیل به میکروفت می شود. که  دارای ابعاد کوچک تری می باشد. این امولسیون مجددا سانتریفیوژ شده و از فیلتر های مخصوصی عبور داده می شود تا چربی نانو تولید شود.

نانوفت غنی از سلول های بنیادی است و برای تولید کرم نانوفت امولسیون حاصل با آرنیکا که یک گیاه معطر و خوش بو  است مخلوط شده و به منظور افزایش قوام محصول با یک حامل مثل لیپودرم و یا متیل سلولز ترکیب شده تا آماده مصرف شود.

این کرم دارای تاثیرات ترمیم کننده، التیام دهنده و سفت کننده بی نظیری است و  مصرف آن بعد از درمان های پوستی از قبیل لیزر ، میکرونیدلینگ ، درم ابریژن و پیلینگ، تزریق چربی علاوه بر افزایش تاثیر درمان منجر به ترمیم سریع تر و کوتاه شدن دوره خانه نشینی می شود.

حتما بخوانید  نانوفت چيست
کرم نانوفت
کرم نانوفت یا بیوکرم

روش نگهداری و مصرف بیوکرم چگونه است؟

به منظور حفظ خواص بیولوژیک این کرم می بایست در طبقه وسط یخچال نگهداری شود. مصرف آن روزی دو نوبت در تمام نواحی پوست صورت ،گردن پشت دست یا هر موضعی که دچار آسیب ، التهاب  و یا اگزما است توصیه می شود.

این کرم به راحتی در نواحی پلک و  زیر چشم قابل استفاده است و با ماساژ ملایم و دورانی در اطراف چشم موجب کمتر شدن چین و چروک و تیرکی در این ناحیه می شود.

عوارض کرم نانوفت چیست؟

از آنجا که ترکیب اصلی کرم نانوفت از بدن خود فرد استحصال می شود،مصرف آن نه تنها عوارض خاصی برای فرد ندارد بلکه دارای خواص بی نظیری و منحصر به فردی است. 

بر عکس بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی که ایجاد آلرژی ، حساسیت و ناسازگاری در فرد می کنند با مصرف این کرم ایجاد عوارض فوق گزارش نشده است و مصرف آن مطمئن و بدون عارضه است.

روش تولید چربی نانو از چربی میکرو

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

local_offerevent_note جولای 4, 2020

account_box Admin


local_offer

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.