خانه / لاغری / از بین بردن غبغب

از بین بردن غبغب

از بین بردن غبغب
از بین بردن غبغب

روش های از بین بردن غبغب چگونه است؟

در مواردی که غبغب بدلیل شلی پوست باشد از بین بردن غبغب با مزوتراپی ، هایفوتراپی و یا آر اف انجام می شود.تعداد جلسات آر اف بسته به میزان شلی پوست و حجم چربی ناحیه غبغب متفاوت است و بین ۸ تا ۲۵ جلسه می باشد.آر اف امواج رادیویی است با فرکانس ۰٫۳ تا ۴ مگاهرتز که در پزشکی برای سفت شدن و لیفتینگ پوست و لیپولیز بافت چربی مورد استفاده قرار می گیرد. میزان گرمای تولید شده بر اساس انرژی دستگاه متفاوت می باشد و از ۴۰ تا ۶۰ درجه سانتی گراد می باشد. از انرژی پایین برای لیفتینگ پوست و از انرژی های بالاتر برای لیپولیز بافت چربی استفاده می شود. با تولید گرما در بافت هم بند پروتئین کلاژن کوتاه شده و نهایتا پوست سفت می شود.

"<yoastmark

رفع غبغب با هایفو چگونه است؟

هایفوتراپی در یک جلسه بطور سرپایی انجام  می شود و عوارض جانبی خاصی ندارد. گرمای ایجاد شده در عمق ۴٫۵ میلی متری پوست موجب جمع شدن رشته های کلاژن و نهایتا جمع شدن پوست و رفع غبغب می شود.  در روش هایفو تراپی  لایه زیر پوستی SMASمورد هدف قرار می گیرد و لایه اپیدرم دست نخورده باقی می ماند بعبارت دیگر کانون امواج اولتراسوند در زیر پوست است و در زمان عبور از سطح پوست انرژی امواج جذب پوست نشده و تغییر قابل توجهی در سطح پوست ایجاد نمی شود.

از بین بردن غبغب با لیپولیز چگونه است؟

از بین بردن غبغب با لیپولیز و تخلیه چربی سریع ترین روش رفع غبغب می باشد و در یک جلسه انجام می شود. در این روش با ایجاد یک سوراخ کوچک در زیر چانه محلول بی حسی به بافت چربی تزریق می شود چنانچه حجم چربی در ناحیه گردن زیاد باشد از سه سوراخ  در ناحیه زیر چانه و زیر نرمه گوش محلول بی حسی تزریق می شود. پس از حدود ۱۵ دقیقه و ایجاد بی حسی کامل چربی ازاین سه نقطه خارج می شود.  علت خارج کردن چربی از سه نقطه به منظور تخلیه کامل چربی و جلوگیری از بروز ناهمواری در سطح پوست می باشد. پس از ساکشن چربی از گن صورت به منظور کاهش تورم و جلوگیری از تجمع مایعات در موضع درمان استفاده می شود.

حتما بخوانید  آر اف چیست

"<yoastmark

هزینه عمل رفع غبغب چقدر است؟

قیمت عمل رفع غبغب به فاکتورهایی از قبیل مقدار چربی، درمان همزمان شلی پوست با امواج آر اف و یا لیزر و تکنیک مورد استفاده تعیین می شود و از فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد.

 

 

برای دیدن فیلم جراحی غبغب در Youtube بر روی لینک زیر کلیک کنید:

درباره ی Admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button