از بین بردن غبغب
از بین بردن غبغب

روش های از بین بردن غبغب چگونه است؟

در مواردی که غبغب بدلیل شلی پوست باشد از بین بردن غبغب با مزوتراپی ، هایفوتراپی و یا آر اف انجام می شود.تعداد جلسات آر اف بسته به میزان شلی پوست و حجم چربی ناحیه غبغب متفاوت است و بین ۸ تا ۲۵ جلسه می باشد.آر اف امواج رادیویی است با فرکانس ۰٫۳ تا ۴ مگاهرتز که در پزشکی برای سفت شدن و لیفتینگ پوست و لیپولیز بافت چربی مورد استفاده قرار می گیرد. میزان گرمای تولید شده بر اساس انرژی دستگاه متفاوت می باشد و از ۴۰ تا ۶۰ درجه سانتی گراد می باشد. از انرژی پایین برای لیفتینگ پوست و از انرژی های بالاتر برای لیپولیز بافت چربی استفاده می شود. با تولید گرما در بافت هم بند پروتئین کلاژن کوتاه شده و نهایتا پوست سفت می شود.

"<yoastmark

رفع غبغب با هایفو چگونه است؟

هایفوتراپی در یک جلسه بطور سرپایی انجام  می شود و عوارض جانبی خاصی ندارد. گرمای ایجاد شده در عمق ۴٫۵ میلی متری پوست موجب جمع شدن رشته های کلاژن و نهایتا جمع شدن پوست و رفع غبغب می شود.  در روش هایفو تراپی  لایه زیر پوستی SMASمورد هدف قرار می گیرد و لایه اپیدرم دست نخورده باقی می ماند بعبارت دیگر کانون امواج اولتراسوند در زیر پوست است و در زمان عبور از سطح پوست انرژی امواج جذب پوست نشده و تغییر قابل توجهی در سطح پوست ایجاد نمی شود.

از بین بردن غبغب با لیپولیز چگونه است؟

از بین بردن غبغب با لیپولیز و تخلیه چربی سریع ترین روش رفع غبغب می باشد و در یک جلسه انجام می شود. در این روش با ایجاد یک سوراخ کوچک در زیر چانه محلول بی حسی به بافت چربی تزریق می شود چنانچه حجم چربی در ناحیه گردن زیاد باشد از سه سوراخ  در ناحیه زیر چانه و زیر نرمه گوش محلول بی حسی تزریق می شود. پس از حدود ۱۵ دقیقه و ایجاد بی حسی کامل چربی ازاین سه نقطه خارج می شود.  علت خارج کردن چربی از سه نقطه به منظور تخلیه کامل چربی و جلوگیری از بروز ناهمواری در سطح پوست می باشد. پس از ساکشن چربی از گن صورت به منظور کاهش تورم و جلوگیری از تجمع مایعات در موضع درمان استفاده می شود.

حتما بخوانید  کویتیشن لاغری

"<yoastmark

هزینه عمل رفع غبغب چقدر است؟

قیمت عمل رفع غبغب به فاکتورهایی از قبیل مقدار چربی، درمان همزمان شلی پوست با امواج آر اف و یا لیزر و تکنیک مورد استفاده تعیین می شود و از فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد.

هزینه رفع غبغب در کلینیک زیبایی نیایش چقدر است؟

در کلینیک زیبایی نیایش پس از ارزیابی اولیه از سن، وزن ، قد و BMI  مراجعه کننده و تعیین میزان چربی غبغب و همین طور افتادگی و شلی پوست استراتژی درمان مشخص می شود. بعنوان مثال اگر غبغب صرفا ناشی از افتادگی پوست باشد و BMI  فرد کمتر از ۳۰ باشد و اضافه وزن نداشته باشد از روش های غیر تهاجمی و سرپایی و البته ترکیبی هایفوتراپی و آر اف برای درمان استفاده می شود.

از طرف دیگر وجود مقادیر متنهابهی از چربی زیر پوستی و BMI  بالاتر از ۳۰ نشاندهنده وجود بافت چربی در غبغب است که با روش لیپولیز چربی غبغب تخلیه می شود و بعد از چند هفته درمان آر اف برای سفت کردن پوست ادامه می یابد.

با توجه به موارد فوق  رفع غبغب در کلینیک زیبایی نیایش با بهترین تجهیزات انجام شده و هزینه نهایی بسته به نوع درمان دارد که در موارد تخلیه چربی که یک عمل تهاجمی محسوب می شود هزینه از درمان های غیر تهاجمی بیشتر می باشد و در معاینه حضوری نوع درمان تعیین می شود.

 

برای دیدن فیلم جراحی غبغب در Youtube بر روی لینک زیر کلیک کنید:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]
دسته‌ها: لاغری

مقالات مرتبط

لاغری شکم با لیپولیزر
لاغری

لاغری شکم

لاغری شکم اساس درمان برای تمامی روش های لاغری شکم اصلاح سبک زندگی از طریق افزایش تحرک بدنی و رژیم…
لاغری

کویتیشن لاغری

 کویتیشن لاغری چیست ؟ روش های لاغری موضعی در سال های اخیر گسترش زیادی یافته است و از روش های…
لاغری

دستگاه کویتیشن

دستگاه کویتیشن چیست؟ دستگاه کویتیشن با تولید امواج اولتراسونیک که فرکانس پایین و شدت بالایی دارند( ۲۰ تا ۴۰ کیلو…
لاغری

کرایولیپولیز چیست

کرایولیپولیز روش جدید کاهش سایز است که با روش انجماد بافت چربی موجب از بین رفتن سلول های چربی و خروج تدریجی آن از بدن می شود

هایفوتراپی شکم
لاغری

هایفوتراپی شکم

هایفوتراپی شکم چیست؟   هایفوتراپی شکم عبارتست از انتقال امواج اولترا سوند با شدت بالا و فرکانس پایین ،  بطور…
لاغری

برای لاغری

کرایولیپولیز برای لاغری روش های لاغری موضعی در سال های اخیر گسترش زیادی یافته است و از روش های تهاجمی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button