از بین بردن غبغب❤

روش های از بین بردن غبغب چگونه است؟ در مواردی که غبغب بدلیل شلی پوست باشد از بین بردن غبغب با مزوتراپی، هایفوتراپی و یا لیپولیز  انجام می شود.

تعداد جلسات آر اف بسته به میزان شلی پوست و حجم چربی ناحیه غبغب متفاوت است و بین ۸ تا ۲۵ جلسه می باشد.آر اف امواج رادیویی است با فرکانس ۰٫۳ تا ۴ مگاهرتز که در پزشکی برای سفت شدن و لیفتینگ پوست و لیپولیز بافت چربی مورد استفاده قرار می گیرد.

میزان گرمای تولید شده بر اساس انرژی دستگاه متفاوت می باشد و از ۴۰ تا ۶۰ درجه سانتی گراد می باشد. از انرژی پایین برای لیفت پوست و از انرژی های بالاتر برای لیپولیز بافت چربی استفاده می شود. با تولید گرما در بافت هم بند پروتئین کلاژن کوتاه شده و نهایتا پوست سفت می شود.

تخلیه چربی غبغب و تزریق آن به گونه و شیار اشکی
از بین بردن غبغب

از بین بردن غبغب با هایفو چگونه است؟

هایفوتراپی در یک جلسه بطور سرپایی انجام  می شود و عوارض جانبی خاصی ندارد. گرمای ایجاد شده در عمق ۴٫۵ میلی متری پوست موجب جمع شدن رشته های کلاژن و نهایتا جمع شدن پوست و رفع غبغب می شود.

در روش هایفو تراپی لایه زیر پوستی SMAS مورد هدف قرار می گیرد و لایه اپیدرم دست نخورده باقی می ماند. بعبارت دیگر کانون امواج اولتراسوند در زیر پوست است و در زمان عبور از سطح پوست انرژی امواج جذب پوست نشده و تغییر قابل توجهی در سطح پوست ایجاد نمی شود.

تخلیه چربی غبغب قبل و بعد
از بین بردن غبغب

از بین بردن غبغب با لیپولیز چگونه است؟

از بین بردن غبغب با لیپولیز و تخلیه چربی سریع ترین روش رفع غبغب می باشد و در یک جلسه انجام می شود. در این روش با ایجاد یک سوراخ کوچک در زیر چانه محلول بی حسی به بافت چربی تزریق می شود.

چنانچه حجم چربی در ناحیه گردن زیاد باشد از سه سوراخ  در ناحیه زیر چانه و زیر نرمه گوش محلول بی حسی تزریق می شود. پس از حدود 15 دقیقه و ایجاد بی حسی کامل چربی ازاین سه نقطه خارج می شود.

علت خارج کردن چربی از سه نقطه به منظور تخلیه کامل چربی و جلوگیری از بروز ناهمواری در سطح پوست می باشد. پس از ساکشن چربی از گن صورت به منظور کاهش تورم و جلوگیری از تجمع مایعات در موضع درمان استفاده می شود.

از بین بردن غبغب بعد از 4 سال
قبل و بعد تخلیه چربی غبغب بعد از 4 سال

هزینه عمل رفع غبغب چقدر است؟

قیمت عمل رفع غبغب به فاکتورهایی از قبیل مقدار چربی، درمان همزمان شلی پوست با امواج آر اف و یا لیزر و تکنیک مورد استفاده تعیین می شود و از فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد.

از بین بردن غبغب با هایفوتراپی
هایفوتراپی قبل و بعد

هزینه از بین بردن غبغب در کلینیک زیبایی نیایش چقدر است؟

در کلینیک زیبایی نیایش پس از ارزیابی اولیه از سن، وزن ، قد و BMI  مراجعه کننده و تعیین میزان چربی غبغب و همین طور افتادگی و شلی پوست استراتژی درمان مشخص می شود. بعنوان مثال اگر غبغب صرفا ناشی از افتادگی پوست باشد و BMI  فرد کمتر از 30 باشد و اضافه وزن نداشته باشد از روش های غیر تهاجمی و سرپایی و البته ترکیبی هایفوتراپی و آر اف برای درمان استفاده می شود.

از طرف دیگر وجود مقادیر متنهابهی از چربی زیر پوستی و BMI  بالاتر از 30 نشاندهنده وجود بافت چربی در غبغب است که با روش لیپولیز چربی غبغب تخلیه می شود و بعد از چند هفته درمان آر اف برای سفت کردن پوست ادامه می یابد.

با توجه به موارد فوق  رفع غبغب در کلینیک زیبایی نیایش با بهترین تجهیزات انجام شده و هزینه نهایی بسته به نوع درمان دارد که در موارد تخلیه چربی که یک عمل تهاجمی محسوب می شود هزینه از درمان های غیر تهاجمی بیشتر می باشد و در معاینه حضوری نوع درمان تعیین می شود.

برای مشاوره پیام دهید✍

4.8/5 - (158 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button
راز بوتاکس بدون عارضه چیست؟ مزوژل چیست؟ علت جذابیت چهره آنجلینا جولی چیست؟ راز شفافیت پوست کلئوپاترا چه بود؟ راز لیفت صورت بدون جراحی راز درمان جای جوش با سابسیژن راز جوانی پوست کیم کارداشیان چیست؟ تزریق ژل لب مدل قلوه ای