بوتاکس مسپورت در سال ۱۴۰۲

قیمت بوتاکس مسپورت در تهران چقدر است؟

بوتاکس مسپورت قیمت؟ بطور کلی می توان گفت  قیمت بوتاکس مسپورت در تهران بیشتر از شهرستان است. بعلاوه هزینه بوتاکس در یک منطقه نسبت به منطقه دیگر و حتی در فصول مختلف سال متفاوت است.البته  تعداد واحد تزریق شده نیز در هزینه نهایی تاثیر گذار است.

قیمت بوتاکس مسپورت در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

هزینه بوتاکس در سال ۱۴۰۲متاثر از عوامل مختلفی است و بر اساس آنها این قیمت تعیین می شود. به عنوان مثال: برای تعیین قیمت بوتاکس در سال ۱۴۰۲ باید نوع بوتاکس تعیین گردد زیرا انواع بوتاکس دارای قیمت های مختلفی هستند.

همچنین تعداد واحد های تزریقی بوتاکس، برند آن، دستمزد پزشک، هزینه مربوط به کلینیک و … تماما بر روی قیمت بوتاکس در سال ۱۴۰۲  تاثیر دارند.

قیمت بوتاکس مسپورت و تخفیف های ویژه در کلینیک زیبایی نیایش چگونه است؟

در کلینیک زیبایی نیایش بوتاکس با کیفیت بالا و برندهای مرغوب و معتبر با تخفیف های ویژه ارائه می شود. بدلیل رعایت موازین علمی و استفاده از برندهای مورد تایید وزارت بهداشت مراجعین از کیفیت خدمات و همین طور هزینه مناسب درمان بسیار راضی هستند.

تخفیف برای مراجعین جدید با داشتن همراه  لحاظ می شود، به عنوان مثال چنانچه فردی با خود یک همراه بیاورد قیمت بوتاکس مسپورت کمتر محاسبه می شود.

چنانچه سه نفر همزمان برای بوتاکس مراجعه کنند تخفیف بیشتری نسبت به مراجعه دو نفر لحاظ می شود و هر چه تعداد افراد مراجعه کننده در یک جلسه بیشتر باشد ، تخفیف بیشتری لحاظ می شود. در مورد مراجعین قدیمی تخفیف مضاعف بعنوان پاداش وفاداری لحاظ می شود.

بوتاکس مصپورت بهتره یا دیسپورت؟

بوتاکس مسپورت تولید کشور ایران است و تاییدیه وزارت بهداشت و درمان را دارد و در مقایسه با سایر برندهای خارجی از قبیل دیسپورت، زئومین ، نورونوکس کیفیت قابل قبولی دارد و البته قیمت مناسب تری هم دارد. مسپورت از داروهای یخچالی است و می بایست بین حرارت 2 تا 8 درجه سانتیگراد در طبقه وسط یخچال نگهداری شود.

بوتاکس مسپورت که با نام مصپورت هم شناخته می شود، در ویال های 500 واحدی عرضه می شود که برای تزریق سه نفر مناسب است. در کلینیگ زیبایی نیایش از بوتاکس مسپورت نه تنها برای برطرف کردن چروک پیشانی و پنجه کلاغی استفاده می شود بلکه در  درمان تعریق بیش از حد در زیر بغل و کف دست با پاسخ دهی مناسب استفاده می شود.

در مجموع می توان گفت بعد از بوتاکس دیسپورت که مرغوب ترین برند بوتاکس در ایران است، بوتاکس مسپورت مناسب ترین انتخاب بین مراجعین به کلینیک های زیبایی است چرا که عوارض ناخواسته که مربوط به کیفیت بوتاکس و مواد نگهدارنده آن است بسیار نادر دیده می شود.

تزریق بوتاکس اطراف چشم
تزریق بوتاکس در حطوط پنجه کلاغی

ماندگاری بوتاکس مسپورت چقدر است؟

ماندگاری بوتاکس مسپورت شبیه سایر برندها به سرعت متابولیسم بدن فرد و همین طور غلظت بوتاکس تزریق شده دارد. در بعضی از افراد بدلیل بالا بودن سرعت متابولیسم داروها در بدن سریعا غیر فعال می شوند. بدلیل بالا بودن سوخت و ساز در بدن این افراد ، ممکن است توده چربی کمتری داشته باشند و کمی لاغر باشند.

برای ماندگاری بالاتر می توان دوز بوتاکس را در این افراد بیشتر و فواصل درمان را کوتاه تر کرد. بعنوان مثال چنانچه در افراد عادی ماندگاری بوتاکس 5تا 6 ماه باشد در این افراد ممکن است بعد از سه ماه اثر بوتاکس کاهش یافته و احتیاج به تکرار درمان باشد. با توجه به ملاحظات فوق می توان گفت ماندگاری مسپورت بین 4 تا 6 ماه است و با تکرار درمان و تثبیت تاثیر آن ممکن است صرفا هر 12 ماه یک نوبت احتیاج به تکرار درمان باشد.

تزریق بوتاکس
تزریق بوتاکس و فیلر خط خنده

مقاومت به بوتاکس چیست و در چه کسانی اتفاق می افتد؟

تولید آنتی بادی های خنثی کننده بوتاکس بسیار نادر است و از هر ده هزار نفر یک نفر نسبت به تاثیر بوتاکس مقاوم می شوند و این موضوع بدلیل تولید آنتی بادی علیه پروتئین های موجود در ملکول بوتاکس می باشد که البته در برندهای با کیفیت پایین این موضوع بیشتر دیده می شود.

چنانچه فردی بعد از چند نوبت تزریق بوتاکس به درمان مقاوم شد تغییر بوتاکس به یک برند دیگر با دوز بالاتر و با تناوب بیشتر توصیه می شود.

عوارض بوتاکس مسپورت چیست؟

بیشتر عوارض جانبی که در تزریق بوتاکس دیده می شوند به تکنیک تزریق و روش آماده کردن محلول بوتاکس بستگی دارد. پتوز یا افتادگی پلک با هر بوتاکسی ممکن است اتفاق افتد که به نقاط تزریق و دوز بوتاکس مرتبط است.

آلرژی به محتویات بوتاکس عارضه دیگر است که تا کنون در کلینیک زیبایی نیایش با بیش از 1000 مورد تزریق مسپورت حساسیت دیده نشده است هر چند که احتمال بروز آلرژی همواره وجود دارد و از قبل می بایست آمادگی درمان حساسیت دارویی را داشت.

مراقبت های بعد از بوتاکس مسپورت چیست؟

در محل تزریق ممکن است مختصری قرمزی و احساس درد ایجاد شود که طبیعی است و با استفاده از کمپرس سرد ظرف چند ساعت بر طرف می شود. به منظور پیشگیری از جابه جا شدن محلول تزریق شده و انتقال آن به حدقه چشم ۴-۳ ساعت بعد از تزریق حالت خوابیده و دراز کش ممنوع می باشد و فرد می بایست حالت نشسته و یا ایستاده داشته باشد.

مصرف مسکن های خانواده NSAID مثل ایندومتاسین ، ایبوبرفن ، آسپرین و… بدلیل تاثیر بر روی سیستم انعقادی و احتمال ایجاد کبودی  وخون مردگی چند روز قبل و دو تا سه روز بعد از تزریق ممنوع می باشد و برای تسکین درد محل تزریق استفاده از کمپرس یخ مناسب ترین گزینه می باشد. در صورت اجبار برای مصرف مسکن بدلایل دیگر پزشکی استامینوفن گزینه مناسبی می باشد.

نقاط استاندارد تزریق بوتاکس در یک خانم جوان
نقاط استاندارد تزریق بوتاکس
نقاط تزریق بوتاکس

چند روز بعد از مسپورت میتوان صورت را شست؟

بعد از تزریق بوتاکس شستشوی ملایم با آب سرد منعی ندارد با این وجود استحمام با آب گرم بدلیل افزایش جریان خون موضعی در پوست و احتمال جابه جایی بوتاکس به نقاط دورتر در ۲۴ ساعت اول توصیه نمی شود.

ورزش بعد از بوتاکس مسپورت

چند ساعت اول بعد از تزریق بوتاکس ملکول های آن در بافت بین سلولی قرار دارند و به تدریج وارد فضای داخل سلول می شوند.

بنابراین چنانچه قبل از این زمان ورزش های سنگین هوازی و یا غیر هوازی انجام شود بدلیل افزایش جریان خون در بدن احتمال پخش بوتاکس به نقاط دورتر و ایجاد عوارض جانبی از قبیل افتادگی پلک وجود دارد.

مراقبت بعد از مسپورت با آرایش

ممکن است در اطراف چشم که پوست نازک تری دارد در بعضی افراد کبودی مختصری ایجاد شود که دو تا سه روز بعد برطرف می شود و چند ساعت بعد از تزریق می توان با استفاده از کرم پودر این نقاط را پوشش داد.ماساژ صورت بدلیل تاثیر باز کنندگی عروق و افزایش جریان خون بعد از بوتاکس توصیه نمی شود.

کلیپ تزریق بوتاکس در یوتیوب

برای مشاوره پیام دهید✍

کلیپ تزریق بوتاکس در Youtube
4.8/5 - (266 امتیاز)
Summary
پوست و زیبایی
Service Type
پوست و زیبایی
Provider Name
دکتر مسافریان,
خ علامه جنوبی - 24 شرقی,سعادت آباد,تهران- Telephone No.09036588236
Area
تهران
Description
بوتاکس مسپورت تولید کشور ایران است و تاییدیه وزارت بهداشت و درمان را دارد و در مقایسه با سایر برندهای خارجی از قبیل دیسپورت، زئومین ، نورونوکس کیفیت قابل قبولی دارد و البته قیمت مناسب تری هم دارد. مسپورت از داروهای یخچالی است و می بایست بین حرارت 2 تا 8 درجه سانتیگراد در طبقه وسط یخچال نگهداری شود.

دیدگاهتان را بنویسید