کلینیک پوست و زیبایی نیایش

اکنون تماس بگیرید?

درمان های زیبایی در چند سال اخیر تحول شگرفی داشته اند و روش های نوین جوانسازی جایگزین روش های پر عارضه و تهاجمی شده اند. در این وبسایت تلاش شده است که روش های مدرن زیبایی و جوانسازی با زبانی ساده به مخاطبین محترم ارائه گردد.

در پست های این سایت از تصاویر و فیلم های آموزشی استفاده شده است تا انتقال مفاهیم درمانی و شناخت روش ارائه شده و عوارض جانبی هر کدام از این روش ها به سادگی امکان پذیر باشد. امیدورایم که این سایت بتواند به خوانندگان محترم در انتخاب نوع درمان کمک نماید.

از انتقادات، پیشنهادات شما عزیزان برای ارائه بهتر مطالب استقبال می نماییم و از اینکه سایت ما را انتخاب کرده اید سپاسگذاریم.

مرکز تخصصی درمان جای جوش، لیزر، هایفوتراپی و بوتاکس

بوتاکس چشم گربه ای

بوتاکس چشم گربه ای

بوتاکس چشم گربه ای چیست؟ با افزایش سن بدلیل شل شدن تاندون نگهداره Lateral Canthal Ligament  و اثر جاذبه زمین ،گوشه خارجی چشم به سمت پایین جابه جاشده و حالت چشم خسته  و سالخورده به نظر می رسد. بالا کشیدن گوشه خارجی چشم با روش جراحی و غیر جراحی انجام می شود. بوتاکس چشم گربه ای در واقع بالاکشیدن غیر جراحی گوشه خارجی چشم است که علاوه بر زیبا شدن چشم  موجب هوشیارتر شدن و جوان تر شدن چهره می شود.

توجه به این نکته ضروری است که بالاکشیدن ابرو و انتهای چشم با بوتاکس در حد متوسطی است و لیفت دائمی و بیشتر با روش جراحی انجام می شود.

خط فرضی که گوشه داخلی چشم را به گوشه خارجی آن متصل می کند در سنین و همین طور نژادهای  مختلف زوایای متفاوتی دارد. بعنوان مثال در نژاد آسیایی زاویه این محور به نسبت سایر نژادها بالاتر است که اصطلاحا Positive Canthal Tilt  گفته می شود. هدف از بوتاکس چشم گربه لیفت گوشه چشم و مثبت شدن محور چشم بدون جراحی و با تزریق بوتاکس است.

بوتاکس چشم گربه ای
بوتاکس چشم گربه ای عکس

روش بوتاکس چشم گربه ای چگونه است؟

در بوتاکس چشم گربه ای عضله حلقوی دور چشم که با انقباض خود موجب پایین کشدن دم ابرو به پایین می شود، غیر فعال می شود. نتیجه این درمان لیفت انتهای ابرو و به تیع آن گوشه چشم به سمت بالاست.

مزایای این درمان رفع چروک پنجه کلاغی اطراف چشم و لیفت ابرو و گوشه چشم بدون جراحی و بیهوشی است. عیب این روش موقت بودن آن است و هر 5 ماه یک بار احتیاج به تکرار دارد.

عکس بوتاکس چشم گربه ای

هزینه بوتاکس چقدر است؟

در کلینیک های زیبایی بر اساس برند قیمت بوتاکس  متفاوت است. بعنوان مثال تزریق دیسپورت که یک برند انگلیسی و با کیفیت است بالاترین قیمت را دارد. بوتاکس نورونوکس که کره ای است قیمت متوسطی داشته و کنیتوکس که چینی است ارزان ترین قیمت را دارد.

دیسپورت برند اروپایی بوتاکس است و تفاوت های قابل توجهی با بوتاکس که توسط شرکت آمریکایی آلرگان تولید می شود دارد. به طور معمول، هزینه بوتاکس یا بر اساس تعداد واحد بوتاکس تزریق شده و یا بر مبنای ناحیه‌ای که بوتاکس به آن تزریق شده محاسبه می‌شود.

در کلینیک زیبایی نیایش  ارزیابی کاملی از آناتومی چشم و ابرو انجام می شود و مناسب ترین درمان به زیباجو پیشنهاد می شود. بعلا.ه بوتاکس با کیفیت بالا و برندهای مرغوب و معتبر با تخفیف های ویژه ارائه می شود.

 

قبل و بعد بوتاکس چشم گربه ای
بوتاکس چشم گربه ای

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

Rate this post

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *