درماپن قلم درمانگر چیست❤

درماپن میکرونیدلینگ چیست؟

درماپن میکرونیدلینگ ابزاری است به منظور تحریک پوست برای تولید کلاژن و الاستین و جذب بهتر  عناصر فعال برای سفت کردن ،چوانسازی  پوست و درمان اسکار آکنه و و بهبود چین و چروک و خطوط صورت و بهتر کردن استرچ مارک ها میباشد.

مراحل درمان با Dermapen چگونه است؟

1- در  مرحله اول پوست با آب و صابون شسته شده و با محصولات تمیز کننده مناسب روی پوست تمیز می شود.
2- از محصولات هیدراته ، کوکتل های مزوتراپی ، ویتامین سی و پی آر پی بر اساس نوع درمان در سطح پوست استفاده می شود. هزاران سوراخ کوچک میکرومتری بر اثر عمل سوزنها عناصر فعال را به عمق  پوست نفوذ میدهند .
3- درمان با درماپن بر اساس موضع درمان با سرعت های متفاوتی قابل تنظیم است که بر حسب موضع درمان تعریف می شود برای صورت 1 تا 5 . پوست حساس 1 تا 3 . پوست ضخیم 4 تا 5 . بدن 6 تا 7
4-عمق نفوذ را بر اساس منطقه تعریف می شود: برای پیشانی 0.25 تا 0.5 میلی متر برای اطراف چشم و بینی  0.25 میلی متر برای چانه 0.5 تا 1 میلی متر و گونه 1.5 میلی متر درمان استرچ مارک و جای جوش و اسکار 1 تا 1.5 میلی متر می باشد.برای زیر چشم پوست با دست دیگر به سمت پایین کشیده شده و  در نقاط حساس فشار زیاد وارد نمی شود چرا که ممکن است موجب کبودی در موضع گردد.
5- در پایان کار موضع خنک و مرطوب شده و با پماد اکسید دو زنک پوشانده می شود. روز بعد از درمان پوست قرمز و حساس است و نباید در معرض نور مستقیم آفتاب ،حرارت مستقیم قرار گیرد
تعداد جلسات درمان 3 تا 5 جلسه به فاصله یک ماه است که بر حسب مورد مشخص می شود. استفاده از ضد آفتاب مخصوص پوست های حساس بلا مانع است و تاثیر درمان به تدریج بعد ار دو هفته شروع شده و تا 6 هفته تکمیل می شود.

درماپن چیست

هزینه درمان  درماپن میکرونیدلینگ چقدر است؟

قیمت درماپن میکرونیدلینگ بر اساس روش انجام آن و هدف درمان متفاوت است. میکرونیدلینگ با استفاده همزمان از کوکتل های مزوتراپی انجام می شود که برای درمان جای جوش ، بستن منافذ باز و یا درمان لک مورد استفاده قرار می گیرد.

در بعضی موارد شدت آسیب های پوستی زیاد است و میکرونیدلینگ به تنهایی کفایت نمی کند و از روش های ترکیبی استفاده می شود. در این موارد از دو روش درمانی متفاوت برای تاثیر بیشتر در لایه های مختلف پوست استفاده می شود. بعنوان مثال در مواردی که جای جوش بسیار عمیق باشد از ترکیب سابسیژن و میکرونیدلینگ استفاده می شود و یا زمانی که پوست شل شده و افت شدید کرده باشد از ترکیب هایفوتراپی و میکرونیدلینگ استفاده می شود که در یک جلسه قابل انجام است و در نتیجه هزینه درمان بیشتر از میکرونیدلینگ به تنهایی می شود.

عمق درمان در نقاط مختلف صورت متفاوت است
عمق درمان با درماپن
4.7/5 - (117 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button
راز بوتاکس بدون عارضه چیست؟ مزوژل چیست؟ علت جذابیت چهره آنجلینا جولی چیست؟ راز شفافیت پوست کلئوپاترا چه بود؟ راز لیفت صورت بدون جراحی راز درمان جای جوش با سابسیژن راز جوانی پوست کیم کارداشیان چیست؟ تزریق ژل لب مدل قلوه ای