لاغر کردن پا در سال 1403

لاغری پا

لاغری پا چگونه انجام می شود؟ ساق و ران پا بخش مهمی از بدن برای افراد است، بویژه برای خانم‌ها که بر تصویر ذهنی و اعتماد به نفسشان تاثیر می‌گذارد. ساق پای بزرگ ممکن است بدلیل حجم زیاد عضله یا بدلیل رسوبات چربی، یا هر دو مورد باشد. بیمارانی با حجم بزرگ عضله، سابقه سبک زندگی ورزشی بسیار فعال در جوانی داشته‌اند.

بسیاری از بیماران، قهرمانان دومیدانی و دونده‌های دو استقامت در دوران تحصیل بوده‌اند. رسوبات چربی اضافی معمولا در بیشتر بیماران، ژنتیکی است و اغلب، در مجموع، به غیر از ساق پا، باریک اندام هستند. و این ساق‌های چاق در بسیاری از اعضای خانواده‌شان نیز دیده می‌شود.

در این افراد عضلات ساق پا بزرگ و حجیم است .هنگامی که شما از ساق پا برای راه رفتن، ایستادن روی پاشنه ، یا ورزش استفاده می‌کنید، عضلات بزرگ می‌شوند.

تزریق بوتاکس عضله را غیر فعال می کند ، در نتیجه عضله نمی‌تواند کاملا منقبض شود و محیط آن دو اینچ کاهش می‌یابد و به مدت شش ماه ساق پا لاغرتر می شود.

مزایای تزریق بوتاکس

  1. زخمی به جا نمی‌گذارد.
  2. دوره بهبودی ندارد.
  3. برجستگی عضله ساق پا را کاهش می‌دهد.
  4. غیر تهاجمی است.

فرایند درمان

چهل و پنج دقیقه قبل از درمان ، داروی بی حس کننده به ساق پا زده می‌شود. در کل 100 تزریق به ساق هر دو پا انجام می‌شود و 30 دقیقه وقت می‌گیرد. شما ورود سوزن به پوستتان را حس می‌کنید اما دردی احساس نمی‌کنید. مقدار بوتاکس مورد نیاز به ساق پای بیمار بستگی دارد. مقدار بوتاکس باید دقیق باشد در غیر این صورت باعث آتروفی عضله و ایجاد عضلات نامتقارن در ساق دو پا می شود.

لیپوساکشن در ساق و مچ پا

هنگامی که بافت چربی اضافه در ساق پا وجود داشته باشد، ممکن است درمان‌های کاهنده‌ی چربی از جمله لیپوساکشن در نظر گرفته شوند. لیپوساکشن ساق و مچ پا روشی محبوب بین زنانی است که آرزوی داشتن پاهایی باریک و خوش‌تراش دارند. این روش بویژه برای آنهایی که مبتلا به نوعی از تورم مچ پا هستند که در آن بین ساق و مچ پا وجه تمایزی وجود دارد، ایده‌آل است. این خصوصیت در تضاد با شکل مطلوب ساق پا است که ساق‌ها به صورت تدریجی و با ظرافت به طرف مچ پا باریک شده و شکل یک بطری وارونه پیدا می‌کنند.

مزایای لیپوساکشن برای لاغری پا

اگر پاهای شما ظاهری حجیم دارند بطوری که نمی‌توانید شلوارک، لباس‌های کوتاه، دامن و لباس شنا بپوشید، در این صورت عمل لیپوپلاستی یک گزینه‌ی با دوام است که می‌توانید در نظر بگیرید. برخی مزایای لیپوساکشن ساق و مچ پا شامل موارد زیر است:

حالت مخروطی قسمت پایین پا که به شکل بطری وارونه نیز معروف است.

مچ پای خوش‌تراش‌تر

کاهش چربی در مچ، ساق و زانوی پاها جهت داشتن پاهای باریک‌تر

شکل ساق پا و زانوها عمدتاً بر اساس ساختار بنیادین عضلات و استخوان‌ها تعیین می‌شود. بنابراین این بخش از بدن به آسانی از طریق روش‌های مرسوم کاهش وزن از جمله رژیم غذایی و ورزش لاغر نمی‌شود.

هایفوتراپی برای لاغری پا چگونه است؟

هایفوتراپی برای لاغری در نواحی غبغب ،شکم ، قسمت داخلی و خارجی ران ها و ناحیه تحتانی بازوها قابل انجام است.  تاثیر سفت کنندگی پوست بیش از تاثیر لاغری آن می باشد و در نتیجه کاندید مناسب برای هایفو افراد با اضافه وزن متوسط  که دچار شلی و افتادگی پوست شده اند می باشد.

بعلاوه در نتیجه رژیم غذایی سخت و یا  تخلیه چربی با لیپو ساکشن یا لیپپووماتیک پوست دچار افتادگی می شود و زمانی که امواج  اولترا سوند به نواحی عمقی فرستاده می شود ، پوست نواحی  اطراف آن به علت دریافت امواج شروع به کلاژن سازی می کنند همین امر سبب می شود تا علاوه بر تاثیر لیپپولیز و لاغری  سفت شدن پوست هم ایجاد شود.

 لاغری شکم و سفت کردن پوست صورت، گردن ، بازو و ران با هایفوتراپی
4.8/5 - (155 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button
راز بوتاکس بدون عارضه چیست؟ مزوژل چیست؟ علت جذابیت چهره آنجلینا جولی چیست؟ راز شفافیت پوست کلئوپاترا چه بود؟ راز لیفت صورت بدون جراحی راز درمان جای جوش با سابسیژن راز جوانی پوست کیم کارداشیان چیست؟ تزریق ژل لب مدل قلوه ای