کلینیک پوست و زیبایی نیایش

اکنون تماس بگیرید?

درمان های زیبایی در چند سال اخیر تحول شگرفی داشته اند و روش های نوین جوانسازی جایگزین روش های پر عارضه و تهاجمی شده اند. در این وبسایت تلاش شده است که روش های مدرن زیبایی و جوانسازی با زبانی ساده به مخاطبین محترم ارائه گردد.

در پست های این سایت از تصاویر و فیلم های آموزشی استفاده شده است تا انتقال مفاهیم درمانی و شناخت روش ارائه شده و عوارض جانبی هر کدام از این روش ها به سادگی امکان پذیر باشد. امیدورایم که این سایت بتواند به خوانندگان محترم در انتخاب نوع درمان کمک نماید.

از انتقادات، پیشنهادات شما عزیزان برای ارائه بهتر مطالب استقبال می نماییم و از اینکه سایت ما را انتخاب کرده اید سپاسگذاریم.

مرکز تخصصی درمان جای جوش، لیزر، هایفوتراپی و بوتاکس

میکرونیدلینگ پلک

میکرونیدلینگ پلک❤❤

میکرونیدلینگ پلک چگونه است؟ پلک از دو قسمت پوستی و چشمی تشکیل شده است که درمان های رایج پوست برای ناحیه پلک پوستی قابل انجام است. بعبارت دیگر در پلک فوقانی از چین پشت پلک به بالا پلک پوستی محسوب می شود.

کرم های پوستی و همین طور درمان های پوستی بدلیل ضخامت بیشتر پلک پوستی و وجود لایه چربی زیر پوستی قابل انجام است.

در مورد پلک پایین از شیار اشکی به پایین درمان های فوق از جمله میکرونیدلینگ پلگ قابل انجام است چرا که ضخامت و فیزیولوژی این ناحیه بیشتر شبیه پوست سایر نقاط صورت است. و استفاده از کرم ضد آفتاب و انجام سایر درمان های پزشکی در این ناحیه بلا مانع است.

میکرونیدلینگ پلک بالا چه کاربردی دارد؟

قسمت زیر ابرو و بالاتر از چین پلک فوقانی انجام میکرونیدلینگ با حداقل عمق 0.25 میلی متر قابل انجام است.  درمان چروک ظریق پشت پلک و روشن تر شدن پوست این ناحیه و یا درمان اسکار بجا مانده از عمل بلفاروپلاستی با این روش انجام می شود.

نیدلینگ پلک پایین چه کاربردی دارد؟

بدلیل عدم نفوذ کافی پماد ها و لوسیون های پوستی برای درمان تیرگی زیر چشم، استفاده از این مواد همواره پاسخ مطلوب را ایجاد نمی کند، با توجه به اینکه رنگدانه های تیره کننده پوست در لایه های عمقی درم قرار گرفته اند از میکرونیدلینگ پلک برای تاثیر بیشتر درمان استفاده می شود.

در این روش ابتدا پوست پلک بطور کامل بی حس شده و سپس با دستگاه درماپن سوراخ های ریز میکروسکوپی به عمق 0.25 میلی متر در سطح پوست پلک ایجاد می شود و همزمان  کوکتل روشن کننده بر روی پلک اسپری می شود.

میکرونیدلینگ پلک
میکرونیدلینگ پلک

 درمان اسکارهای ناشی از اعمال جراحی قبلی پلک چگونه است؟

با فعال شدن فیبروبلاست ها و سلول های بنیادی و آزاد شدن فاکتورهای رشد پلاکتی ناهمواری های پوست به تدریج برطرف شده و اسکار تا حد قابل توجهی از بین می رود. بسته به اندازه اسکار قبلی عمل پلک  تعداد جلسات درمانی معین می شود.

 

اکنون تماس بگیرید

4.7/5 – (3 امتیاز)

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *