مراقبت های بعد از هایفوتراپی

بهترین قیمت هایفوتراپی غبغب در 1401❤

قیمت هایفوتراپی غبغب

قیمت هایفوتراپی غبغب در کلینیک های زیبایی متفاوت است که بر حسب تجربه پزشک، نوع دستگاه و زمان کار و تعداد شات می باشد. بعنوان مثال هر چه دستگاه هایفوتراپی قدیمی تر باشد انرژی تولید شده توسط دستگاه کاهش می یابد و تاثیر درمان کمتر می باشد.

مورد دوم تعداد شات و مدت زمان کار بر روی صورت است که بطور معمول تعداد شات بیشتر نتایج مطلوب تری خواهد داشت. البته این موضوع از فردی به فرد دیگر متفاوت است و به سن ،وزن ، میزان افتادگی پوست و ضخامت لایه چربی زیر پوستی ارتباط دارد. چرا که در صورت های لاغر بطور معمول تعداد شات کمتری احتیاج است.

هایفوتراپی غبغب
هایفوتراپی غبغب قبل و بعد

رفع غبغب با هایفو چگونه است؟

رفع غبغب با هایفو در یک جلسه بهترین گزینه است چرا که خطرات روش های تهاجمی مثل لیفت گردن و یا لیپولیزر را ندارد و از طرف دیگر در یک جلسه  بطور سرپایی قابل انجام است و عوارض جانبی خاصی ندارد. گرمای ایجاد شده در عمق  پوست موجب جمع شدن رشته های کلاژن و نهایتا رفع غبغب می شود.

غبغب در بعضی از افراد بدلیل شل شدن پوست و عضله پلاتیسما ایجاد می شود و وزن این افراد متعادل است و BMI  کمتر از 25 است در نتیجه سن فرد را بیشتر به نظر می رسد ، این گروه از افراد کاندید مناسبی برای هایفوتراپی هستند و بخوبی غبغب این افراد در یک جلسه هایفو بر طرف می شود.  با این وجود در افرادی که BMI  بالاتر از 30 است و دچار اضافه وزن و چاقی هستند توده چربی زیر پوستی سهم بیشتری در ایجاد غبغب دارد. در این گروه از بیماران چنانچه حجم توده چربی قابل توجه نباشد با درمان ترکیبی آر اف و هایفو توده چربی کاهش یافته و غبغب از بین می رود.

حتما بخوانید  کرم نانوفت چیست

گروه دیگری از بیماران دچار چاقی مفرط هستند و BMI  بالاتر از 40 است ، ضخامت لایه چربی در زیر پوست  قابل توجه است و در این افراد هایفوتراپی به تنهایی درمان از بین بردن غبغب نیست بلکه روش تخلیه چربی با لیپولیز و بعدا هایفوتراپی برای سفت کردن پوست و از بین بردن بقایای چربی در صورت و گردن توصیه می شود.

هایفوتراپی غبغب
رفع غبغب با روش ترکیبی لیپولیز و هایفوتراپی

سریعترین راه رفع غبغب چیست؟

در مراحل ابتدایی شکل گرفتن غبغب ، شل شدن پوست و ضعف عضله پلاتیسما ایجاد شده و رفع غبغب بسیار راحت تر و کم هزینه تر با روش هایفوتراپی در یک جلسه انجام می شود.

کنترل وزن و انجام تمرینات منظم  به تسریع روند رفع غبغب کمک می کند. در این روش تمرینات روزانه غبغب، عضله پلاتیسما و همچنین عضلات دیگر گردن را سفت‌تر می‌کند. این تمرینات به سفت و قوی کردن عضلات صورت و گردن کمک می‌کند.

برای این منظور صاف بایستید و پشت و گردنتان را صاف نگه دارید، سرتان به سمت بالا بچرخانیدو چانه‌تان را به سمت جلو بکشید. ۱۰ ثانیه در این حالت بمانید و رها کنید( شبیه آدامس جویدن) این تمرین را  دو بار در روز و در هر نوبت ده مرتبه تکرار کنید.تمرین دوم تقویت عضله پلاتیسما است که با پایین دادن لب تحتانی و انقباض عضله گردن (پلاتیسما) بمدت ۵ ثانیه انجام می شود روزانه دو نوبت و در هر بار ۱۰ مرتبه این تمرین را تکرار کنید.

رفع غبغب با ورزش
رفع غبغب با ورزش

 

 

 هایفوتراپی غبغب
رفع غبغب با روش ترکیبی لیپولیز و آر اف

قیمت هایفوتراپی غبغب در کلینیک زیبایی نیایش چقدر است؟

قیمت هایفوتراپی غبغب در کلینیک زیبایی نیایش نسبت به قیمت هایفو تراپی صورت و گردن کمتر است که بدلیل محدود بودن موضع درمان می باشد.

حتما بخوانید  پی آر پی دور چشم در سال 1401❤

در کلینیک و در فصول مختلف جشنواره تخفیف بر قرار می شود که مراحعین محترم می توانند با کسب اطلاع از زمان برگزاری جشنواره از بهترین کیفیت خدمات با حداقل قیمت ، هایفوتراپی صورت را توسط پزشک مجرب انجام دهند و  از تخفیف ویژه ( حدود ۵۰ درصد) استفاده نمایند.

 هایفوتراپی غبغب
رفع غبغب با هایفو در یک جلسه

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.