مناسب ترین هزینه تزریق چربی به صورت در سال۱۴۰۲

هزینه تزریق چربی به صورت چقدر است؟

هزینه تزریق چربی به چندین  فاکتور بستگی دارد. این عوامل شامل تجربه و تخصص پزشک، مقدار و نوع چربی استحصال شده و زمان انجام عمل و همین طور هزینه های کلینیک است.

بعنوان مثال در ماه های آخر سال که به ایام تعطیلات عید نزدیک می شویم، متقاضیان بیشتری برای درمان های جوانسازی به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند. در نتیجه قیمت خدمات زیبایی و همین طور هزینه تزریق چربی در این ایام بیشتر است. بنابراین برای هزینه مناسب و  اقتصادی بهتر است در فصول دیگر سال برای تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی مراجعه کنید.

هزینه تزریق چربی به صورت در کلینیک نیایش چقدر است؟

در کلینیک پوست و زیبایی نیایش  علاوه بر تزریق چربی خدمات متنوعی از قبیل تزریق نانوفت برای تیرگی زیر چشم ، لیپولیز ،تزریق چربی در جای جوش و عرضه بیوکرم انجام می شود. بعلاوه ممکن است فردی متقاضی کاهش چربی در موضع خاصی از بدن باشد که از ناحیه مورد نظر چربی استحصال شده و پس از سانتریفیوژ و آماده سازی تزریق انجام می شود.

با توجه به طیف گسترده خدمات ارائه شده در کلینیک زیبایی نیایش هزینه درمان نیز متفاوت است. 

هزینه تزریق چربی
هزینه تزریق چربی به صورت

برای مطالعه مقاله چاپ شده در آکادمی بین المللی IMCAS توسط دکتر مسافریان در مورد نانوفت بر روی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.imcas.com/es/academy/blog/795/nanofat-transfer-for-acne-scar

بهترین موضع دهنده چربی در بدن کدام است؟

تفاوت چندانی  از نظر کیفیت و ماندگاری در ناحیه هاروست چربی وجود ندارد و انتخاب آن با مشورت با بیمار و موضعی از بدن که تمایل به کاهش سایز دارد انتخاب می شود. در ناحیه شکم انجام سونوگرافی برای تشخیص فتق مخفی در ناحیه ناف و یا عمل جراحی قبلی توصیه می شود تا از سوراخ شدن روده حین تزریق محلول تامیسنت جلوگیری شود.

در خانم هایی که چندین مرتبه وضع حمل داشته اند احتمال تضعیف عضلات رکتوس وجود دارد Diastasis Recti  که ریسک ورود کانولا به حفره شکم و بروز پریتونیت بیشتر است و در این صورت احتیاط بیشتر و یا برداشت چربی از نواحی دیگر مثل ناحیه خارجی ران توصیه می شود.

برای پیشگیری از ناهمواری سطح پوست که معمولا در ناحیه شکم شایع تر است استفاده از حداقل دو سوراخ به منظور برداشت چربی توصیه می شود و بعلاوه تمرکز بر روی نواحی دیستال نسبت به محل ورود کانولا از برداشت بیش از حد چربی در اطراف محل ورود کانولا جلوگیری می نماید و در نتیجه پوست صاف و یک دست خواهد شد. با استفاده از نیشگون گرفتن سطح  پوست Pinch Test  از برداشت بیش از حد چربی و نازک شدن پوست و یا برداشت کم چربی و ایجاد ناهمواری جلوگیری می شود.

هزینه تزریق چربی
تزریق چربی در جای جوش

تفاوت میکرو فت و نانو فت در چیست؟

چربی استحصال شده از ناحیه دهنده پیوند دارای ابعاد نسبتا بزرگی است و اصطلاحا ماکروفت گفته می شود و مناسب برای حجم دهی سینه و اندام بدن می باشد. این نوع چربی بدلیل ابعاد ماکروسکوپیک در نواحی ظریف صورت کاربرد ندارد. چراکه احتمال ناهمواری و گلوله شدن در زیر پوست وجود دارد.

بنابراین به منظور افزایش کیفیت گرافت و جلوگیری از ناهمواری در سطح پوست با استفاده از ابزار مخصوصی ماکروفت تبدیل به میکروفت می شود. چربی نانو  دارای ابعاد کوچک تر سلول های چربی است و علاوه بر ماندگاری بالاتر احتمال بروز کیست چربی و ناهمواری در سطح پوست بسیار کمتر می شود.

چنانچه هدف از پیوند چربی صرفا جوانسازی باشد و نیازی به افزایش حجم بیشتر وجود نداشته باشد از نانوفت استفاده می شود که در این حالت سلول زنده چربی در گرافت وجود نداشته و صرفا سلول های بافت هم بند، سلول های بنیادی و گلبول های سفید تزریق می شود که مناسب برای تزریق پشت پلک ، پشت دست و پوست آسیب دیده می باشد و حتی می تواند بعنوان جایگزین پی آر پی استفاده شود.

هزینه تزریق چربی
تزریق چربی زیر چشم
4.7/5 - (123 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید