پروفایلو

هزینه پروفایلو برای جای جوش در سال 1401❤

 پروفایلو برای جای جوش چیست؟ پروفایلو یک ترکیب اسید هیالورونیک است که برای جوانسازی، کلاژن سازی و تقویت پوست آسیب دیده بکار می رود. پروفایلو  Profhilo توسط یک شرکت ایتالیایی تولید می شود و حاوی دو نوع هیالورونیک اسید با وزن مولکولی سبک و سنگین است.

در واقع پروفایلو یک skin booster  است و موجب آبرسانی، نشاط و جوانسازی پوست می شود. برخلاف فیلر های اسید هیالورونیک که به منظور ماندگاری بالاتر از ماده شیمیایی و التهاب زای BDDE  butanediol diglycidyl ether استفاده می شود. در تولید پروفایلو از هیچ نوع ترکیب شیمیایی و التهاب زا استفاده نمی شود. در نتیجه ماندگاری آن در مقایسه با ژل های اسید هیالورونیک کوتاهتر است ( حدود شش ماه) و در عوض عوارض مربوط به کراس لینک کردن ژل از قبیل گلوله شدن ، واکنش التهابی و ایجاد گرانولوم در پروفایلو وجود ندارد.

پروفایلو در یک سرنگ ۲ سی سی بسته بندی شده است و  بعد از تزریق اسید هیالورونیک به آهستگی آزاد می شود و باعث آبرسانی قوی، روشن شدن پوست و لیفت صورت می شود.

 پروفایلو برای جای جوش
نقاط تزریق پروفایلو

پروفایلو برای جای جوش

در درمان جای جوش برای نتایج بهتر می بایست تزریق در سطحی ترین لایه پوست انجام شود. زمانیکه با فیلر های پوستی درمان انجام می شود، همواره ریسک گلوله شدن و واکنش التهابی در لایه سطحی درم وجود دارد.

در کلینیک پوست و زیبایی نیایش برای پرکردن جای جوش از تکنیک ها و مواد مختلفی از جمله تزریق چربی ، تزریق فیلر و پی آر پی استفاده می شود. با این وجود پروفایلو در درمان جای جوش و تولید کلاژن بسیار مناسب است و بر خلاف فیلرهای پوستی فاقد ماده التهاب زای BDDE  است. در نتیجه احتمال بروز واکنش التهابی و گرانولوم با پروفایلو در مقایسه با سایر ترکیبات بسیار اندک  و نزدیک صفر است.

حتما بخوانید  مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ✔

به منظور نتایج ملموس تر برای جای جوش درمان با تکنیک های ترکیبی مثل سابسیژن  و تزریق پروفایلو انجام می شود تا نتایج بهتری حاصل شود.

 تزریق پروفایلو برای جای جوش
پروفایلو برای جای جوش

 

هزینه تزریق پروفایلو برای جای جوش چقدر است؟

پروفایلو در دو جلسه بفاصله 6 ماه تزریق می شود. هزینه درمان توسط پزشکان مختلف متفاوت است. مهارت بالای پزشک، سبب افزایش کیفیت درمان و احساس رضایت بیشتر افراد متقاضی می شود. با توجه به متغیر بودن کالاهای وارداتی ، هزینه نهایی بر حسب  قیمت روز پروفایلو محاسبه می شود.

در حال حاضر ( مرداد1401) در کلینیک زیبایی نیایش در هر جلسه یک سرنگ ۲ سی سی برای تزرِیق ژل مورد استفاده قرار می گیرد که قیمت آن ۵/۸۰۰/۰۰۰ تومان تومان است.

جالپرو بهتره یا پروفایلو؟

مزوژل جالپرو jalupro توسط یک کمپانی در سوئیس تولید می شود و دو نوع کلاسیک و HMW  دارد که در این نوع میزان اسید هیالورونیک غلظت بالاتری دارد و مناسب پوست های شدیدا خشک و آسیب دیده می باشد و  در یک سرنگ ۱٫۵ سی سی بسته بندی شده است و در واقع هیالورونیک اسید همراه با تعدادی اسید آمینه موثر در جوانسازی پوست است.تاثیر درمان بلافاصله تا دو هفته بعد دیده می شود که پوست سفت تر و روشن تر خواهد شد.

تعداد جلسات درمان با جالپرو ۲ تا ۴ جلسه به فاصله ۲۰ روز است و ماندگاری اثر آن ۶ ماه می باشد. تفاوت دیگر جالپرو کاربرد آن در چروک اطراف چشم است که می توان آن را در شیار اشکی تزریق نمود و حتی با بوتاکس مخلوط نمود و در چروک ظریف پنجه کلاغی اطراف چشم تزریق کرد که نوعی اثر هم افزا در این نواحی دارد.

حتما بخوانید  هزینه میکرونیدلینگ در سال 1401❤

در کلینیک زیبایی نیایش انتخاب برند مزوژل توسط زیباجو است با این وجود بدلیل بازخورد مثبت درمان با پروفایلو در مراجعین و استانداردهای بین المللی آن توصیه به تزریق پروفایلو می شود.

 پروفایلو برای جای جوش
مزایای پروفایلو چیست

نقاط تزریق Profhilo کجاست؟

تکنیک و عمق تزریق پروفایلو با فیلر کاملا متفاوت است چرا که فیلر در زیر پوست و یا نواحی عمقی تر روی پریستئوم تزریق می شود. در صورتیکه پروفایلو کاملا سطحی و در لایه درم پوست تزریق می شود. بدلیل قوام نرم پروفایلو تزریق سطحی در پوست بر خلاف فیلر موجب ایجاد توده و گره نمی کند و به راحتی بعد از چند ساعت در زیر پوست پخش شده و تا شعاع حدود ۴ سانتی متر تاثیرات درمانی خود را اعمال می کند.

هر چند بروز واکنش های التهابی و حساسیتی در  پروفایلو بسیار نادر است ولی احتمال بروز عوارض عروقی ناشی از تزریق نادرست وجود دارد و کاملا شبیه فیلر های پوستی می تواند موجب انسداد عروق و حتی نکروز پوست شود. بنابراین تزریق پروفایلو حتما می بایست توسط پزشک مجرب و آشنا به آناتومی و عوارض فیلر های پوستی انجام شود.

تفاوت مزوتراپی و تزریق پروفایلو برای جای جوش چیست؟

در مزوتراپی ساده از کوکتل های مزوتراپی به منظور جوانسازی و آب رسانی پوست استفاده می شود. این در حالی است که در تولید پروفایلو از اسید هیالورونیک با روش جدید حرارتی و بدون مواد تثبیت کننده شیمیایی butanediol diglycidyl ether) BDDE) به منظور حداکثر تولید کلاژن و الاستین استفاده می شود. بدلیل تکنولوژی حرارتی که در تولید پروفایلو استفاده می شود. غلظت اسید هیالورونیک نسبت به کوکتل های مزوتراپی بیشتر است و در نتیجه ماندگاری آن نیز طولانی تر می باشد.

حتما بخوانید  دیفرین برای جای جوش در سال 1401

پاسخ به درمان در روش مزوتراپی بعد از چند هفته دیده می شود ولی در پروفایلو به دلیل قوام بالای اسید هیالورونیک بلافاصله نتیجه قابل رویت است.  تفاوت دیگر داشتن تاییدیه وزارت بهداشت است که پروفایلو دارای مجوز است و بسیاری از کوکتل های مزوتراپی بدون مجوز هستند.

آخرین و مهمترین اختلاف بین پروفایلو و مزوتراپی در مورد قیمت است که بدلیل تکنولوژی پیشرفته در تولید آن قیمت بیشتری نسبت به کوکتل های مزوتراپی دارد. ذکر این نکته ضروری است تاثیر بیشتر درمان و قدرت جوانسازی و ترمیم کنندگی بالای پروفایلو نسبت به مزوتراپی این افزایش هزینه را توجیه می کند.

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.