خانه / جوانسازی / کرم لیفتینگ

کرم لیفتینگ

کرم لیفتینگ چیست ؟

کرم های لیفتینگ یکی از روشهایی هستند که باعث می شوند  پوست جوانتر، سفت تر و با نشاط تر به نظر برسد. بدلیل وجود برندهای تجاری مختلف با قیمت های متفاوت  انتخاب کرم لیفتینگ مناسب مشکل است و قبل از خرید می بایست اصالت کالا و کیفیت  آن بررسی شود .  شل شدن پوست صورت معمولا بعد از ۳۵ سالگی شروع می شود و استفاده از کرم های لیفتینگ بدلیل وجود مکمل های مورد نیاز پوست بعنوان یک درمان کمکی برای روش های درمانی لیفتینگ توصیه می شود و در واقع جایگزین این روش های درمانی نمی شود.در این مبحث سعی در معرفی کرم های مختلف داخلی و خارجی  و شناخت بهترین برندها در این عرصه شده است.

 

بهترین کرم لیفتینگ صورت چیست؟

کرم های لیفتینگ ساخت داخل دارای قابلیت رقابت با برندهای گران قیمت خارجی را دارند و در عمل برای اکثر افراد استفاده از برندهای داخلی مرغوب و مورد تایید وزارت بهداشت توصیه می شود و  با توجه به تاثیر مطلوب آنها احتیاج به هزینه کردن بیشتر برای خرید  کالای خارجی توصیه نمی شود. چرا که  استفاده از این کرم ها و سرم ها تاثیر ماندگار بر روی پوست نخواهد داشت و روش های درمانی از قبیل تزریق بوتاکس ، هایفوتراپی و  میکرونیدلینگ می بایست بطور اولیه بر اساس تشخیص پزشک انجام شود و تجویز این محصولات بطور ثانویه و بعنوان مکمل انجام شود.

 

قیمت کرم لیفتینگ چقدر است؟

برندهای ایرانی از قبیل کرم لیفت سینره قیمت های مناسبی داشته  و در مقابل، برندهای خارجی مثل کرم لیفت لیراک قیمت بالاتری داشته و از مرغوب ترین برندهای خارجی محسوب می شود تجویز این کرم ها بر اساس تجربه پزشک و شدت افتادگی پوست می باشد. کرم های لیفتینگ  ممکن است حاوی الاستین و کلاژن باشند اما این مواد نمی توانند با الاستین و کلاژن موجود در پوست یکی بشوند که به تولید و ترمیم آن ها کمک کنند. ابعاد الاستین و کلاژن بزرگتر از آن است که بتوانند از سطح پوست نفوذ کنند.کرم های سفت کننده پوست حاوی  آنتی اکسیدان و موادی هستند که یک پوشش سفتی بر روی پوست ایجاد کرده و  بطور موقت موجب سفت شدن پوست می شوند و در واقع  بعد از انجام روش های درمانی لیفتینگ جذب این کرم ها به لایه های عمقی پوست تسهیل شده و بعنوان یک درمان مکمل برای درمانهای لیفتینگ محسوب می شوند.

حتما بخوانید  مراقبت های بعد از سابسیژن
عکس کرم لیفتینگ
کرم لیفتینگ

لیفتینگ با هایفوتراپی چگونه است؟

 

هایفوتراپی HIFU عبارتست از انتقال امواج اولترا سوند با شدت بالا و فرکانس پایین ،  بطور متمرکز در لایه های عمقی پوست ( High Intensity Focused Ultrasound ) به منظور لیفتینگ و جوانسازی پوست . در گذشته امواج صوت با فرکانس بالا بعنوان یک روش تشخیصی مطمئن و کم عارضه بصورت سونوگرافی  مورد استفاده قرار گرفته است. تفاوت امواج هایفو با امواج سونوگرافی در این است که هایفوتراپی یک روش درمانی است و شدت امواج آن بیشتر است و فرکانس پایین تری دارد و بعلاوه این امواج همگرا هستند و در یک نقطه کانونی در زیر پوست متمرکز شده و ایجاد گرما می نمایند در حالیکه امواج سونوگرافی واگرا بوده و انرژی پایین تر و فرکانس بالاتری دارند.

برای دیدن فیلم هایفو بر روی فیلم زیر کلیک کنید:

مینی لیفت صورت چگونه است؟

مینی لیفت صورت برای درمان افتادگی و شلی پوست در حد متوسط انجام می شود و بدلیل اینکه برش کمتری در پوست ایجاد می شود اسکار کوچک تری در ناحیه جلو گوش در مقایسه با لیفت کامل صورت بجا می گذارد و بعلاوه بدلیل کوچک تر بودن جراحی بدون بی هوشی عمومی و صرفا با داروهای آرام بخش وریدی و بی حسی موضعی انجام می شود و در نتیجه دوره نقاهت کوتاهتر، عوارض جانبی کمتر و هزینه کمتری در مقایسه با لیفت کامل صورت دارد.سن مناسب برای مینی فیس لیفت از ۴۰ تا ۵۵ سالگی می باشد و در سنین بالاتر در صورت افتادگی بیشتر لیفت کامل صورت توصیه می شود.

درباره ی Admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *