خانه / بوتاکس / بوتاکس گردن

بوتاکس گردن

بوتاکس گردن چیست؟

در افرادی که عضله پلاتیسما در ناحیه گردن قوی است با افزایش سن نوارهای عمودی بر روی پوست گردن ایجاد می شود و ظاهری نامناسب ایجاد می کند. جراحی لیفتینگ در ناحیه گردن بدون جراحی لیفتینگ در صورت امکان پذیر نمی باشد و هزینه آن نیز بالا است در نتیجه  برای از بین بردن این چین ها  تزریق بوتاکس گردن  انتخاب مناسبی می باشد.

آیا تزریق  بوتاکس گردن ضرر دارد؟

در خانم های باردار و شیر ده تزریق بوتاکس ممنوع می باشد. همچنین در سنین زیر ۱۸ سال و بالای ۷۰ سال تزریق بوتاکس انجام نمی شود چراکه در سنین بالا بدلیل آتروفی عضلانی تزریق بوتاکس بصورت معکوس موجب افزایش چین و چروک ها می شود. در بیماری عصبی myastina gravis بدلیل ضعف در عضلات بدن تزریق بوتاکس می تواند شدت بیماری را تشدید کند. همچنین در بیمارانی که در حال مصرف داروهایی که ضعیف کننده عضلات هستند مثل آنتی بیوتیک های آمینوگلیکوزاید( جنتامایسین ، آمیکاسین و…) و تتراسایکلین ها نیز تزریق بوتاکس انجام نمی شود. تزریق در ناحیه گردن می بایست بطور دقیق و حساب شده ای انجام شود تا از انتشار بوتاکس به عضلات حنجره و بلع جلوگیری شود.در صورت تزریق مقدار نادرست بوتاکس در ناحیه گردن ممکن است  بطور موقت خشونت صدا و یا مشکل در بلع پیش بیاید.

هزینه بوتاکس  گردن چقدر است؟

در کلینیک های پوست و زیبایی بر اساس نوع برند بوتاکس  و موضع تزریق بوتاکس قیمت تزریق بوتاکس متفاوت می باشد. بعنوان مثال تزریق دیسپورت که یک برند انگلیسی و با کیفیت است بالاترین قیمت را دارد. بوتاکس نورونوکس که کره ای است قیمت متوسطی داشته و کنیتوکس که  بوتاکس چینی است ارزان ترین قیمت را دارد.

حتما بخوانید  روشن شدن پوست صورت
برای دیدن فیلم تزریق Botox گردن بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

 

نقاط تزریق بوتاکس گردن
بوتاکس گردن

منابع :

سایت اینترنتیhttp://www.realself.com

سایت اینترنتی PUBMED

Office- Based cosmetic procedures and tecnique
by SORIN EREMIA

درباره ی Admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button