لیفت شقیقه

لیفت شقیقه چیست؟

لیفت شقیقه تکنیک جراحی بالا کشیدن یک سوم انتهای ابرو و همین طور نواحی اطراف چشم به سمت بالا و خارج می باشد. کاندید مناسب برای این عمل فردی است که در انتهای ابرو دچار افتادگی شده و در نتیجه فشار ابرو بر روی  پلک فوقانی و پایین آمدن  آن کاهش میدان بینایی و ظاهر نامطلوبی در چهره فرد ایجاد شده است.

در این روش بدلیل اینکه خط برش در پشت رستنگاه مو در ناحیه تمپورال است به آن لیفت تمپورال نیز گفته می شود و بر عکس سایر روش های لیفت ابرو  اسکار قابل رویتی بجا نخواهد گذاشت.  مزیت این روش لیفت سریع و کم عارضه ابرو است که در بسیاری از بیماران تنها احتیاج به بالا کشیدن دم ابرو وجود دارد و در مقایسه با روش لیفت اندوسکوپیک لیفت بیشتری حاصل شده و هزینه به مراتب کمتری داشته و بعلاوه مدت زمان ترمیم و استراحت بسیار کوتاه تر می باشد.

در افرادی که علاوه بر قسمت خارجی ابرو، قسمت مرکزی ابرو نیز احتیاج به بالا کشیدن دارد این روش مطلوب نیست و از سایر تکنیک ها از قبیل  لیفت کورونال Coronal استفاده می شود.

لیفت شقیقه
لیفت شقیقه

عمل جراحی لیفت شقیقه چگونه انجام می شود؟

لیفت تمپورال با بیهوشی و یا استفاده از داروهای آرام بخش وریدی انجام می شود و ناحیه برش در پشت رستنگاه مو در ناحیه تمپورال می باشد و در نتیجه اسکار قابل رویتی ایجاد نمی شود.

بدلیل آزاد سازی در فاسیای عمقی تمپورال ریسک ریزش مو و یا خونریزی در این روش بسیار اندک است و پوست آزاد شده با نخ های قابل جذب طویل الجذب به فاسیای تمپورال تثبیت می شود و با گذشت زمان و تشکیل بافت اسکار لیفت ماندگار و موثری در ناحیه شقیقه و انتهای ابرو ایجاد می شود.

ممکن است در بعضی از افراد افتادگی پلک و ابرو یطور همزمان وجود داشته باشد که در این صورت در یک جلسه ابتدا لیفت ابرو انجام شده و سپس عمل پلک هم انجام می شود.

لیفت شقیقه قبل و بعد
لیفت شقیقه

لیفت گوشه چشم از شقیقه چگونه است؟

محور بالا کشیدن شقیقه به سمت انتهای ابرو و انتهای خارجی چشم می باشد در نتیجه چنانچه حین عمل لیفت بیشتری بر روی پوست اعمال شود ،علاوه بر انتهای ابرو خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم از بین رفته و بعلاوه ناحیه وسط صورت midface و گونه نیز لیفت می شوند.

البته این روش در صورت افتادگی ناحیه وسط صورت و درخواست فرد انجام می شود و تکنیک متفاوتی دارد.

درمان جای جوش با لیفت شقیقه
درمان جای جوش با لیفت شقیقه

هزینه لیفتینگ شقیقه چقدر است؟

بسیاری از افرادی که کاندید جراحی بالا کشیدن شقیقه هستند بطور همزمان متقاضی بلفاروپلاستی و یا سایر درمان های زیبایی نیز می باشند و در نتیجه قیمت لیفت شقیقه در افراد مختلف بر حسب نوع درمان متفاوت می باشد و در جلسه مشاوره هزینه نهایی مشخص می شود.

 

2.9/5 - (12 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button
راز بوتاکس بدون عارضه چیست؟ مزوژل چیست؟ علت جذابیت چهره آنجلینا جولی چیست؟ راز شفافیت پوست کلئوپاترا چه بود؟ راز لیفت صورت بدون جراحی راز درمان جای جوش با سابسیژن راز جوانی پوست کیم کارداشیان چیست؟ تزریق ژل لب مدل قلوه ای