لیفت شقیقه چیست؟

لیفتینگ شقیقه تکنیک جراحی بالا کشیدن یک سوم انتهای ابرو و همین طور نواحی اطراف چشم به سمت بالا و خارج می باشد. کاندید مناسب برای این عمل فردی است که در انتهای ابرو دچار افتادگی شده و در نتیجه فشار ابرو بر روی  پلک فوقانی و پایین آمدن  آن کاهش میدان بینایی و ظاهر نامطلوبی در چهره فرد ایجاد شده است. در این روش بدلیل اینکه خط برش در پشت رستنگاه مو در ناحیه تمپورال است به آن لیفت تمپورال نیز گفته می شود و بر عکس سایر روش های لیفت ابرو  اسکار قابل رویتی بجا نخواهد گذاشت.  مزیت این روش لیفت سریع و کم عارضه ابرو است که در بسیاری از بیماران تنها احتیاج به بالا کشیدن دم ابرو وجود دارد و در مقایسه با روش لیفت اندوسکوپیک لیفت بیشتری حاصل شده و هزینه به مراتب کمتری داشته و بعلاوه مدت زمان ترمیم و استراحت بسیار کوتاه تر می باشد. در افرادی که علاوه بر قسمت خارجی ابرو، قسمت مرکزی ابرو نیز احتیاج به بالا کشیدن دارد این روش مطلوب نیست و از سایر تکنیک ها از قبیل  لیفت کورونالCoronal استفاده می شود.

لیفت شقیقه
لیفت شقیقه

 

عمل جراحی لیفت شقیقه چگونه انجام می شود؟

لیفت تمپورال با بیهوشی و یا استفاده از داروهای آرام بخش وریدی انجام می شود و ناحیه برش در پشت رستنگاه مو در ناحیه تمپورال می باشد و در نتیجه اسکار قابل رویتی ایجاد نمی شود. بدلیل آزاد سازی در فاسیای عمقی تمپورال ریسک ریزش مو و یا خونریزی در این روش بسیار اندک است و پوست آزاد شده با نخ های قابل جذب طویل الجذب به فاسیای تمپورال تثبیت می شود و با گذشت زمان و تشکیل بافت اسکار لیفت ماندگار و موثری در ناحیه شقیقه و انتهای ابرو ایجاد می شود. ممکن است در بعضی از افراد افتادگی پلک و ابرو یطور همزمان وجود داشته باشد که در این صورت در یک جلسه ابتدا لیفت ابرو انجام شده و سپس عمل پلک هم انجام می شود.

حتما بخوانید  نانوفت زیر چشم
لیفت شقیقه قبل و بعد
لیفت شقیقه

لیفت گوشه چشم از شقیقه چگونه است؟

محور بالا کشیدن شقیقه به سمت انتهای ابرو و انتهای خارجی چشم می باشد در نتیجه چنانچه حین عمل لیفت بیشتری بر روی پوست اعمال شود علاوه بر انتهای ابرو خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم از بین رفته و بعلاوه ناحیه وسط صورتmidface و گونه نیز لیفت می شوند که البته این روش در صورت افتادگی ناحیه وسط صورت و درخواست فرد انجام می شود و تکنیک متفاوتی دارد.

درمان جای جوش با لیفت شقیقه
درمان جای جوش با لیفت شقیقه

هزینه لیفتینگ شقیقه چقدر است؟

بسیاری از افرادی که کاندید جراحی بالا کشیدن شقیقه هستند بطور همزمان متقاضی بلفاروپلاستی و یا سایر درمان های زیبایی نیز می باشند و در نتیجه قیمت لیفت شقیقه در افراد مختلف بر حسب نوع درمان متفاوت می باشد و در جلسه مشاوره هزینه نهایی مشخص می شود.

 

 

برای دیدن فیلم لیفت تمپورال ابرو درYoutube بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 49 میانگین: 3.1]
دسته‌ها: جراحی زیبایی

مقالات مرتبط

جراحی پلک قبل و بعد
جراحی زیبایی

جراحی پلک

  جراحی پلک چیست؟ جراحی پلک برای درمان افتادگی پلک و یا درمان فتق چربی انجام می شود. با افزایش…
رفع غبغب
جراحی زیبایی

رفع غبغب

روش های رفع غبغب چگونه است؟ دلایل ایجاد غبغب در افراد و گروه های سنی مختلف ، متفاوت است و…
پلاسما جت صورت
جراحی زیبایی

پلاسما جت صورت

پلاسما جت صورت چیست؟ پلاسماجت یا پلکسر که به نامهای دیگری همچون پلاسماپن و پلاسماتراپی نیز شناخته می شود با…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button