بهترین قیمت هایفوتراپی دور چشم در سال 1402

هایفوتراپی دور چشم

هایفوتراپی دور چشم چیست؟ پف زیر چشم به دلیل شل شدن پوست، عضله حلقوی دور چشم و سپتوم ایجاد می شود که در نتیجه آن چربی اطراف چشم به سمت بیرون از حدقه جا به جا شده و در زیر چشم تجمع کرده و ظاهر ناخوشایندی به چهره می دهد. بعلاوه در بسیاری از افراد چروک ظریفی در زیر چشم وجود دارد که بدلیل تاثیر اشعه ماوراء بنفش خورشید و انقباض مکرر عضله حلقوی دور چشم می باشد.

در مراحل ابتدایی این تغییرات هایفوتراپی علاوه بر سفت کردن پوست پلک ، چروک ریز اطراف چشم نیز از بین می برد. هایفوتراپی دور چشم توسط FDA مورد تایید قرار گرفته است و روش موثری برای تولید کلاژن و جوانسازی اطراف چشم است.

تصویر قبل و بعد هایفوتراپی دور چشم بالا کشیدن ابرو و جوانسازی صورت در یک خانم جوان
فیلم هایفوتراپی دور چشم

چه کسی کاندید مناسب هایفو تراپی دور چشم است؟

بسیاری از مراجعین کلینیک های زیبایی بدنبال روش های کم عارضه ، غیر تهاجمی و ارزان تر برای درمان و جوانسازی چهره خود هستند. هایفوتراپی دور چشم یک روش مطمئن برای سفت کردن و جوانسازی پوست اطراف چشم است. امتیاز این روش در این است که در یک جلسه انجام می شود. بعلاوه بطور سرپایی است و احتیاج به خانه نشینی و استراحت در منزل ندارد.

با این وجود تیرگی زیر چشم که بدلیل افزایش رنگدانه ملانین باشد با این روش درمان نمی شود و درمان های دیگر از قبیل پی آر پی ، میکرونیدلینگ و مزوتراپی برای این موضوع توصیه می شود. بعلاوه هایفوتراپی در ناحیه زیر چشم صرفا در ناحیه پلک پوستی انجام می شود و در قسمت های بالاتر یا اصطلاحا پلک چشمی که زیر ناحیه رویش مژه ها است ممنوع می باشد.

تصویر قبل و بعد جوانسازی در صورت یک خانم
قبل و بعد جوانسازی

درمان ترکیبی برای چروک اطراف چشم چیست؟

با توجه به مطالب فوق در موارد بسیاری ترکیبی از اختلالات در زیر چشم وجود دارد که در نتیجه احتیاج به درمان ترکیبی با دو یا سه نوع درمان وجود دارد. بعنوان مثال در فردی که تیرگی زیر چشم همزمان با چروک ناحیه پلک  دارد در ابتدا می بایست تیرگی زیر چشم با درمان های کاهنده ملانین از قبیل پی آر پی و میکرونیدلینگ  انجام شود.

سپس در آخرین مرحله اقدام به هایفوتراپی برای کاهش چین و چروک صورت گیرد . چنانچه پف زیر چشم بسیار شدید باشد و یا افتادگی شدید پوست پلک وجود داشته باشد ممکن است هایفوتراپی گزینه مناسبی نباشد و درمان های تهاجمی و جراحی در این موارد توصیه می شود.

روش انجام هایفوتراپی دور چشم چگونه است؟

پوست پلک از نازک ترین و ظریف ترین بافت های بدن است در نتیجه هر نوع درمان در این ناحیه از قبیل تزریق چربی نانو ، پی آر پی، بوتاکس و… علاوه بر شناخت ساختار آناتومیک این ناحیه احتیاج به تجربه زیادی دارد تا از بروز عوارض ناخواسته جلوگیری شود. از نظر بافت شناسی پوست پلک بطور طبیعی فاقد چربی زیر پوستی است و در نتیجه استفاده از کارتریج با عمق نفوذ بالا  (4 میلی متر ) در این ناحیه غیر مجاز می باشد.

استفاده از عینک محافظ چشم که در لیزر استفاده می شود در اینجا کاربردی ندارد. چرا که امواج هایفو به راحتی از این عینک ها عبور کرده و به نواحی حساس زیرین نفوذ می نماید. بنابراین برای محافظت از چشم می بایست پوست پلک را با دست مقابل به پایین کشید تا از چشم فاصله بگیرد.

زاویه کارتریج عمود و مماس بر پوست پلک است. بعلاوه بهتر است انرژی دستگاه برای این ناحیه کمتر از سایر نواحی صورت باشد و از کارتریج با عمق 1.5 میلی متر برای ناحیه زیر چشم و کارتریج با عمق 3 میلی متر برای خطوط پنجه کلاغی استفاده شود.

استفاده از کمپرس سرد قبل و حین درمان، علاوه بر کاهش احساس درد از بروز تورم و التهاب در این ناحیه جلوگیری می کند.

تصویر قبل و بعد بالا کشیدن ابرو و لیفت صورت و گردن
بالا کشیدن ابرو و لیفت صورت و گردن

ماندگاری هایفو اطراف چشم چقدر است؟

ماندگاری اثرات درمانی هایفوتراپی در اطراف چشم از فردی به فرد دیگر متفاوت است و بسته به سن فرد ، میزان مراقبت های پوستی و سایر اختلالات در ناحیه پوست پلک دارد. با این وجود بطور متوسط شبیه سایر نواحی صورت حدود یکسال ماندگاری داشته و برای تثبیت بهتر است هر 12 تا 18 ماه تکرار شود.

هزینه  هایفوتراپی دور چشم چقدر است؟

اکثر متقاضیان هایفوتراپی درخواست جوانسازی و لیفت کل صورت و گردن دارند که در این افراد چنانچه پوست پلک هم دچار آسیب و شل شدگی باشد بطور همزمان هایفو در پلک هم  انجام می شود. با این وجود چنانچه فردی صرفا متقاضی هایفوتراپی در پلک باشد هزینه نهایی کمتر از هایفو صورت و گردن می باشد.

برای مشاوره پیام دهید✍

کلیپ هایفوتراپی دور چشم در Youtube
4.8/5 - (121 امتیاز)
Summary
پوست و زیبایی
Service Type
پوست و زیبایی
Provider Name
دکتر مسافریان,
خ علامه جنوبی - 24 شرقی,سعادت آباد,تهران-
Area
تهران
Description
هایفوتراپی علاوه بر سفت کردن پوست پلک ، چروک ریز اطراف چشم نیز از بین می برد. هایفوتراپی دور چشم توسط FDA مورد تایید قرار گرفته است و روش موثری برای تولید کلاژن و جوانسازی اطراف چشم است.

دیدگاهتان را بنویسید