بهترین قیمت تزریق ژل لب در سال ۱۴۰۲

قیمت تزریق ژل لب

قیمت تزریق ژل لب چقدر است؟ بروز عوارض جانبی در تزریق لب بیش از سایر نواحی صورت است که بدلیل در تماس بودن با بزاق آلوده و همین طور متحرک بودن این عضو است که در نتیجه احتمال عفونت، جابه جایی ژل و یا ایجاد توده و گره بیشتر است. قوام لب با پوست سایر نواحی صورت متفاوت است و از نظر بافت شناسی بعنوان مخاط طبقه بندی می شود.

با توجه به موارد فوق ژل مناسب برای لب باید دارای خاصیت الاستیک و انعطاف پذیر باشد. بعلاوه اجزاء آن به هم چسبندگی داشته باشند تا از جابه جایی به نواحی دورتر جلوگیری شود و همین طور بعد از تزریق به شکل توده و گره نشود. اکثر برندهای معتبر در ساخت ژل لب به  این موارد توجه خاص دارند و در نتیجه قیمت نهایی ژل لب بیشتر از سایر نواحی صورت است.

متاسفانه در بعضی از مراکز از مواد نامرغوب و  نامناسب برای لب و یا حتی ژل های ۱۰ سی سی استفاده می شود که بدلیل نامتجانس بودن با قوام لب، عوارض ناخواسته از قبیل گره ، گرانولوم و جا به جایی ژل ایجاد می شود و بسیاری از این افراد بعد از تزریق پشیمان شده و برای از بین بردن ژل با آنزیم هیالورونیداز مراجعه می نمایند و متحمل پرداخت هزینه بیشتری می شوند.

با توجه به مطالب فوق پرهیز از تزریق ژل های غیر استاندارد و نامرغوب برای لب توصیه می شود چرا که هم از نظر سلامتی و هم از نظر اقتصادی به فرد آسیب می رسد.

قیمت تزریق ژل لب
تزریق ژل لب قیل و بعد

روش تزریق ژل لب چگونه است؟

در ابتدا ارزیابی کلی در مورد آناتومی لب و نسبت حجم لب بالا به لب پایین و همین طور ابعاد لب با بقیه اجزاء  صورت از قبیل بینی و چانه انجام شده و پس از آنالیز کلی چهره فرد ، درمان پیشنهادی به زیباجو ارائه می شود.

در مرحله بعد با بی حسی ریشه عصبی  که شبیه بی حسی دندانپزشکی است لب فوقانی و تحتانی کاملا بی حس می شود. لب ها و نواحی اطراف آن بطور کامل با محلول الکلی ضد عفونی می شوند و نهایتا تزریق ژل شروع می شود.

قیمت ژل لب مدل قلوه ای چقدر است؟

نام  ژل لب مدل قلوه ای دلالت بر افزایش حجم لب شبیه به قلوه بعد از تزریق می کند.

بعبارت دیگر در مدل قلوه ای افزایش حجم در لب بالا و پایین بویژه در یک سوم وسط لب است و بر خلاف مدل روسی که تمرکز بیشتر در لب بالاست، مدل قلوه ای بطور همزمان لب بالا و پایین را حجیم و فرم دهی می کند.

قیمت تزریق ژل لب
تزریق ژل لب

قیمت  ژل لب روسی چقدر است؟

تفاوت ژل لب روسی با یقیه مدل ها از قبیل مدل عروسکی و قلوه ای در تکنیک درمان است. بعبارت دیگر در این مدل محل ورود سوزن به لب از حاشیه لب است و تزریق کاملا سطحی و در زیر مخاط انجام می شود. در نتیجه با این تکنیک  لب به بیرون برگشته  و لیفت می شود. همانطور که قبلا گفته شد تکنیک لب روسی در لب بالا طرفداران زیادی دارد و  بعضی از زیباجویان متقاضی مدل روسی برای لب بالا و مدل عروسکی و چاک دار برای لب پایین هستند.

قیمت ژل لب مدل روسی به حجم فیلر و برند آن بستگی دارد و در صورت استفاده از برندهای نامرغوب به احتمال زیاد عوارض ناخواسته از قبیل گلوله شدن و یا جابه جایی ژل اتفاق می افتد. برای اطلاع از برند فیلر و قیمت روز ژل لب قبل از حضور در کلینیک مشاوره تلفنی و یا پیام در واتساپ توصیه می شود.

قیمت تزریق ژل لب در کلینیک زیبایی نیایش چقدر است؟

در مراجعین به کلینیک زیبایی نیایش پس از مشاوره اولیه و بررسی آناتومی لب و  آنالیز اجزاء صورت بهترین مدل لب به زیباجو پیشنهاد می شود و نهایتا خود فرد تصمیم گیرنده مدل لب خواهد بود. بعنوان مثال بعضی از مراجعین درخواست ترکیبی از  مدل قلوه ای و مدل روسی دارند، که در این صورت  لب بالا مدل روسی و  لب پایین مدل قلوه ای انجام می شود.

در کلینیک زیبایی نیایش بطور معمول یک سی سی ژل مرغوب و با کیفیت به منظور حجم دهی لب استفاده می شود. بعلت نوسان هزینه کالاهای وارداتی و محصولات دارویی و بهداشتی مثل فیلر لب ،قیمت بر حسب نرخ روز محاسبه می شود.

ورم بعد از تزریق لب چند روز طول میکشد؟

مصرف نکردن داروهای رقیق کننده خون از قبیل آسپرین ، مسکن های خانواده آسپرین و الکل از چند روز قبل از درمان تا یک هفته بعد موجب تسریع روند ترمیم می شود و در صورت رعایت کردن موارد فوق تورم ظرف یک تا دو روز برطرف می شود.

رعایت نکردن مواردی که قبلا ذکر شد از قبیل ورزش سنگین ، مصرف فست فود ، استعمال دخانیات و نوشیدنی های داغ موجب طولانی شدن ترمیم شده و ممکن است تورم تا یک هفته ادامه داشته باشد.

قیمت تزریق ژل لب
عکس ژل لب قبل وبعد

بوسیدن بعد از ژل لب

بوسیدن نیز مثل خوابیدن ممکن است موجب فشار بر روی لب شده و ژلی که هنوز در بافت لب تثبیت نشده است جابه جا شود. بنابراین بوسیدن حداقل تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق توصیه نمی شود.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب در مسافرت

استرس مسافرت، جابه جایی چمدان سفر و نوسان فشار در طول پرواز موجب تشدید تورم و کبودی در لب می شود و بهتر است تا یک هفته بعد از درمان از مسافرت هوایی اجتناب کرد.

برای مشاوره پیام دهید✍

4.9/5 - (104 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید