کلینیک پوست و زیبایی نیایش

اکنون تماس بگیرید?

درمان های زیبایی در چند سال اخیر تحول شگرفی داشته اند و روش های نوین جوانسازی جایگزین روش های پر عارضه و تهاجمی شده اند. در این وبسایت تلاش شده است که روش های مدرن زیبایی و جوانسازی با زبانی ساده به مخاطبین محترم ارائه گردد.

در پست های این سایت از تصاویر و فیلم های آموزشی استفاده شده است تا انتقال مفاهیم درمانی و شناخت روش ارائه شده و عوارض جانبی هر کدام از این روش ها به سادگی امکان پذیر باشد. امیدورایم که این سایت بتواند به خوانندگان محترم در انتخاب نوع درمان کمک نماید.

از انتقادات، پیشنهادات شما عزیزان برای ارائه بهتر مطالب استقبال می نماییم و از اینکه سایت ما را انتخاب کرده اید سپاسگذاریم.

مرکز تخصصی درمان جای جوش، لیزر، هایفوتراپی و بوتاکس

مراقبت های بعد از هایفوتراپی

بهترین قیمت هایفوتراپی در سال 1401❤❤

قیمت هایفوتراپی چقدر است؟

قیمت هایفوتراپی صورت و گردن در کلینیک های زیبایی متفاوت است که بر حسب تخصص و تجربه پزشک، نوع دستگاه و زمان کار و تعداد شات می باشد. بعنوان مثال هر چه دستگاه هایفوتراپی قدیمی تر باشد انرژی تولید شده توسط دستگاه کاهش می یابد و تاثیر لیفت کمتری ایجاد خواهد کرد.

مورد دوم تعداد شات و مدت زمان کار بر روی صورت است که بطور معمول تعداد شات بیشتر نتایج مطلوب تری خواهد داشت. البته این موضوع از فردی به فرد دیگر متفاوت است و به سن ،وزن ، میزان افتادگی پوست و ضخامت لایه چربی زیر پوستی ارتباط دارد.چرا که در صورت های لاغر بطور معمول تعداد شات کمتری احتیاج است و ممکن است از درمان های تکمیلی مثل میکرونیدلینگ ،آر اف و تزریق فیلر برای افزایش نتایج استفاده شود.

با این وجود بطور متوسط قیمت هایفوتراپی در تهران حدود دو و نیم تا سه میلیون تومان است که در کلینیک پوست و زیبایی نیایش هزینه هایفو با تخفیف ویژه ارائه می شود.

رفع افتادگی دو طرف چانه و سفت شدن پوست صورت یک خانم در دهه چهارم زندگی
هایفوتراپی صوزت قبل و بعد

چرا قیمت هایفوتراپی در کلینیک های زیبایی متفاوت است؟

در چند سال گذشته هایفوتراپی بطور وسیعی در مراکز مختلف و توسط درمانگرهای غیر حرفه ای و آماتور انجام شده است که نتیجه آن عدم پاسخ قابل توجه به درمان به دلیل ناآشنایی با آناتومی صورت و استفاده نادرست از پارامترهای درمان از قبیل تعداد شات، فرکانس، عمق درمان و کارتریج مناسب می باشد.

از طرف دیگر عدم توجه به ضخامت لایه چربی ، سن بیمار ، وجود فیلر و یا چربی تزریق شده و حساسیت اعصاب محیطی در تعدادی از بیماران که در این مراکز اقدام به درمان کرده اند عوارض ناخواسته از قبیل سوختگی ، یا فلج اعصاب حرکتی لب (Marginal Mandibular Nerve) و التهاب بدلیل تزریق قبلی فیلر ایجاد شده است که در کلینیک زیبایی نیایش بعنوان مرکز ارجاع این بیماران تحت درمان قرار گرفته اند.

ارزان بودن هزینه هایفوتراپی در این مراکز به قیمت آسیب به جسم و روان فرد شده است و فرد احساس پشیمانی از درمان کرده و در نهایت هزینه تمام شده بسیار بیشتر از مراکز مجوز دار و مورد تایید شده است.

قیمت هایفوتراپی در کلینیک زیبایی نیایش چقدر است؟

در کلینیک زیبایی نیایش درمان توسط پزشک انجام می شود و در فصول مختلف جشنواره تخفیف بر قرار می شود که مراجعین محترم می توانند با کسب اطلاع از زمان برگزاری جشنواره از بهترین کیفیت خدمات با حداقل قیمت ، هایفوتراپی صورت را توسط پزشک مجرب انجام دهند و از تخفیف ویژه ( حدود 50 درصد) استفاده نمایند.

آیا هایفو  درد دارد؟

بطور معمول هایفو درد قابل تحملی دارد و فرد ممکن است حس گرما یا سوزن شدن در پوست خود احساس کند. چنانچه تحمل فرد به درد کم باشد از کرم های بی حسی موضعی و کمپرس سرد حین درمان استفاده می شود.

درمان هایفو بعنوان مکمل جراحی پلاستیک صورت بطور موثری پوست را سفت و گونه را برجسته می کند برجسته
هایفوتراپی در پوست روشن

هایفو برای چه سنی مناسب است؟

مناسب ترین سن برای هایفوتراپی حداقل ۳۰ سالگی است که به تدریج افتادگی پوست شروع می شود.با این وجود چنانچه افتادگی پوست در سنین پایین تر شروع شود، می توان درمان را شروع کرد و منع خاصی وجود ندارد.

در سنین میانسالی بهترین زمان هایفوتراپی است چرا که سلول های بنیادی کاملا فعال هستند و می توانند با تولید کلاژن افتادگی و کاهش خاصیت کشسانی پوست را جبران کنند.

نتیجه اولیه هایفوتراپی بلافاصله بعد از درمان دیده می شود با این وجود فرایند سفت شدن پوست بعد از چند هفته تکمیل می شود
لیفت صورت و گردن بلافاصله بعد از هایفو در دهه هفتم زندگی

مدت زمان ماندگاری هایفوتراپی چقدر است؟

بطور متوسط ماندگاری هایفو ۱۲ تا ۱۸ ماه است. با این وجود در افرادی که به مراقبت های پوست توجه بیشتری دارند، ممکن است تا دو سال هم ماندگاری داشته باشد. بعد از این مدت برای تثبیت درمان هر سال و یا دو سال یک نوبت می بایست درمان تکرار شود.

کنترل درد صورت بعد از هایفو چگونه است؟

در افرادی که افتادگی قابل توجه پوست دارند و به شات های بیشتر درمان احتیاج دارند، ممکن است تا چند روز اول بعد از درمان در نواحی استخوانی صورت مثل فک و پیشانی درد داشته  باشند.

در اینجا ذکر این نکته ضروری است که تعداد شات بالاتر نه تنها هزینه هایفوتراپی را افزایش می دهد، بلکه احتیاج به مدت زمان بیشتری برای درمان دارد و در نتیجه احتمال احساس درد بعد از درمان نیز بیشتر می شود.

هر چند که اکثر افراد عنوان می کنند بعد از هایفو درد قابل توجهی ندارن. با این وجود برای کنترل درد ، استفاده از کمپرس سرد و مسکن های ساده مثل استامینوفن کفایت می کند. مصرف مسکن های غیر استروئیدی خانواده آسپرین به دلیل کاهش تاثیرات درمان و افزایش ریسک تورم توصیه نمی شوند.

درمان ترکیبی هایفوتراپی و تزریق چربی در یک آقا در دهه ششم زندگی نتایج هم افزا دارد
هایفوتراپی صورت و تزریق چربی بطور هم افزا جوانسازی و لیفت می کنند

آیا بعد از هایفو صورت ورم میکند؟

بعد از هایفو تورم چندانی در پوست اکثر افراد ایجاد نمی شود، با این وجود از آنجا که در این درمان التهاب کنترل شده در لایه های زیرین پوست ایجاد می شود. مصرف مسکن های ضد التهاب خانواده آسپرین NSAIDS از قبیل ژلوفن ، ایندومتاسین ، دیکلوفناک و مفنامیک اسید موجب کاهش التهاب شده و نهایتا پاسخ درمانی مناسب ایجاد نمی شود.

بعلاوه این دسته از داروها با رقیق کردن خون می توانند موجب افزایش نشت مویرگی شوند و  نهایتا تورم را افزایش دهند.بنابراین مصرف این گروه از مسکن ها قبل و بعد از درمان توصیه نمی شود و بجای آن می توان از استامینوفن استفاده کرد.

رفع غبغب و افتادگی دو طرف چانه در دو جلسه بفاصله شش ماه
هایفوتراپی بفاصله شش ماه یکبار قابل انجام است

آیا می توان بعد از هایفوتراپی صورت را شست و  استحمام کرد؟

از آنجا که لایه سطحی اپیدرم در این درمان سالم و دست نخورده باقی می ماند؛ شستن صورت بعد از هایفو با آب سرد نه تنها منعی ندارد، بلکه به کاهش درد و رفع سریع تر قرمزی پوست کمک می کند.

توجه به این نکته ضروری است که برخلاف آب سرد که ضد التهاب و التیام بخش است و به سفت شدن هرچه بیشتر پوست کمک می کند، آب گرم جریان خون را در پوست افزایش داده و التهاب و قرمزی را تشدید می کند. با توجه به موارد فوق بعد از هایفوتراپی استحمام با آب ولرم منعی ندارد و آب داغ و مدت طولانی توصیه نمی شود.

باز شدن خط خنده و برجسته شدن گونه بعد از هایفو
باز شدن خط خنده و برجسته شدن گونه

قیمت هایفوتراپی در مقایسه با میکرونیدلینگ؟

مقایسه میکرونیدلینگ و هایفوتراپی قیاس نادرستی است. چرا که این روش درمانی مکمل یکدیگر هستند و بعضی از تاثیرات آنها شبیه به هم است و بطور هم افزا عمل می کنند. بعنوان مثال هایفوتراپی روش موثر برای سفت کردن و لیفت پوست است که تاثیر خود را در لایه های عمقی پوست اعمال می کند.

از طرف دیگر میکرونیدلینگ هم دارای تاثیرات سفت کننده پوست می باشد ،که تاثیر آن در لایه سطحی اپیدرم و درم اعمال می شود. در نتیجه در افرادی که افتادگی قابل توجه پوست دارند و بعلاوه دارای ضایعات رنگدانه ای، جای جوش و منافذ باز نیز هستند، از ترکیب این دو روش استفاده می شود تا همزمان لایه های سطحی و عمقی پوست تحت درمان قرار گرفته و نتایج موثرتر و مطلوب تر شود.

این روش در واقع یک نوع درمان ترکیبی است که در آن جلسه اول هایفوتراپی انجام شده و  جلسه دوم بفاصله حداقل یک هفته میکرونیدلینگ انجام می شود.

اکنون تماس بگیرید

4.8/5 – (23 امتیاز)
Summary
خدمات زیبایی و جوانسازی پوست
Service Type
خدمات زیبایی و جوانسازی پوست
Provider Name
دکتر مسافریان,
خ علامه جنوبی 24 شرقی,سعادت آباد,تهران Telephone No.02188684885
Area
تهران
Description
هایفوتراپی روش غیر جراحی سفت کردن و لیفت پوست است که در یک جلسه و بطور سرپایی انجام می شود و احتیاج به استراحت و خانه نشینی ندارد

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *